Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 4710 

CAD tip CAD tip # 10480:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Fázování rodiny okna s vnořenou rodinou vybrání.

A - odpověď Pokud uživatelé programu Revit aktivně využívají fázování projektu, je nutné, aby se vyvarovali následujícího příkladu při vytváření rodiny okna.

Pokud rodina okna bude obsahovat vnořenou rodinu např. druhý otvor, při načtení do projektu Revitu a při aplikování přednastavené fáze není tato rodina schopna zobrazit grafický přepis konkrétní fáze.

Doporučujeme proto i sebesložitější otvor vybrání vytvořit již přímo v dané rodině okna. Takto nastavené rodiny již kooperuji s přednastavenými grafickými přepisy fází projektu.

Revit
100% *  CAD 
2.9.2015    762×  
 
Související CAD produkty:
Ceny - CAD eShop:
platí pro: Revit ·

Zpět   Všechny další tipy

Potrubí umístěné v povrchu terénu se nevykresluje při zobrazení náhledu tisku. « | » Chyba "hlavní položka nesplňuje podmínky" při přihlášení do Vaultu.

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio a.s.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist