Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 3980 

CAD tip CAD tip # 11185:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

IFC soubory exportované z Revitu jsou prázdné.

A - odpověď Nejpravděpodobnější příčinou prázdných .IFC je chybějící mapování kategorií Revitu na třídy IFC. Klikněte na tlačítko > Exportovat > Možnosti > (Možnosti IFC). Pokud v dialogu „Třídy exportu“ je všude nastaveno „Bez exportu“, klikněte na tlačítko Standardní. Aplikace Revit načte soubor mapování IFC exportlayers-ifc-IAI.txt. Pokud soubor exportlayers-ifc-IAI.txt chcete obnovit do výchozího stavu, nejprve jej vymažte (C:\ProgramData\Autodesk\RVT 2017). Následné kliknutí na tlačítko Standardní vytvoří nový soubor mapování.

Revit
100% *  CAD 
29.11.2016    571×  
 
Související CAD produkty:
Ceny - CAD eShop:
platí pro: Revit ·

Zpět   Všechny další tipy

Hromadné přejmenování prostorů (Revit MEP) podle místností podloženého architektonického modelu « | » Mohu používat Fusion 360 na 32bitové verzi Windows?

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio a.s.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist