Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 4794 

CAD tip CAD tip # 9362:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Jak skrýt rámeček překrytí, nebo vloženého PDF či DWF?

A - odpověď Zobrazení rámečků vložených objektů v DWG výkresu AutoCAD se řídí patřičnou xxxFRAME proměnnou. Na příkazovém řádku zadejte jméno řídicí proměnné podle typu objektu, jehož rámeček chcete skrýt či zobrazit (IMAGE=obrázek, DWF, PDF, DGN, XCLIP=oříz.xref, POINTCLOUDCLIP=oříz.mračno.bodů, WIPEOUT=překrytí). Můžete rovněž využít "centrální" proměnnou FRAME.

Změna nastavení systémové proměnné FRAME změní nastavení proměnných IMAGEFRAME, DWFFRAME, PDFFRAME, DGNFRAME, XCLIPFRAME, POINTCLOUDCLIPFRAME a WIPEOUTFRAME na stejnou hodnotu, jako je nová hodnota proměnné FRAME. Nemění hodnotu proměnné OLEFRAME.

ACADLTADTCivilACADMMapPlant
100% *  CAD 
26.7.2013    2041×  
 

Zpět   Všechny další tipy

Nástrojový panel nebo dialog se nezobrazuje na očekávaném místě. « | » Po aktualizaci systému havaruje Revit 2012 při spuštění.

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio a.s.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist