Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 5851 

CAD tip CAD tip # 10396:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Jak vypnout přepínání výkresů při najetí na náhled karty výkresu?

A - odpověď Při najetí kurzorem nad ouško karty načteného DWG výkresu se zobrazí náhledy jednotlivých výkresů a jejich rozvržení a při přesouvání kurzoru nad jednotlivé náhledy se přepíná i grafika celého výkresu v hlavním okně.

To může u větších výkresů klást velké nároky na výkon grafiky a paměť. Operace je pak pomalá nebo úplně selže. Pokud chcete tuto funkčnost vypnout, nastavte si proměnnou FILETABTHUMBHOVER na 0.

Samotné náhledy lze vypnout pomocí proměnné FILETABPREVIEW - místo miniatur náhledů se při najetí zobrazí textový seznam rozvržení. Nebo můžete karty DWG souborů vypnout úplně (viz Možnosti > Zobrazení).
ACAD2016ACAD2015ACAD2014
100% *  CAD 
10.7.2015    1346×  
 
Související CAD produkty:
Ceny - CAD eShop:
platí pro: AutoCAD 2016 · AutoCAD 2015 · AutoCAD 2014 ·

Zpět   Všechny další tipy

Vault 2014 mi selže při zařazování souborů DWG s externími referencemi. « | » Snadná změna vzhledu několika součástí/ploch najednou.

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio a.s.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist