Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 5487 

CAD tip CAD tip # 8939:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Jak zajistit minimální tloušťku skořepiny v Inventoru?

A - odpověď Při vytváření skořepiny (3D model > Upravit > Skořepina, Shell) součásti v Inventoru nebo Inventoru LT můžete ve specifikaci příkazu určit požadovanou tloušťku stěny. Pokud neexistuje přesné řešení geometrie skořepiny, lze na kartě Další povolit zakrouhlení (aproximaci).

Volbu Střed můžete změnit na "Nikdy příliš tenké" a zajistit tak minimální tloušťku stěny zadanou ve specifikaci. Můžete rovněž určit pevnou (percentuální) toleranci tloušťky skořepiny. Volba "Nikdy příliš tenké" zajistí, že tloušťka ani v tomto případě neklesne pod zadanou hodnotu.
Inventor
100% *  CAD 
27.11.2012    1320×  
 
Související CAD produkty:
Ceny - CAD eShop:
platí pro: Inventor ·

Zpět   Všechny další tipy

Nově vytvořený výřez zkopírováním existujícího je vždy vypnutý. « | » Chyba 1405: Verze položky byla nesprávně identifikována.

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio a.s.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist