Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 5181 

CAD tip CAD tip # 8300:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Jak změnit barvu popisek osnovy?

A - odpověď Revit umožňuje snadno změnit barvu rastru čar osnovy (přes "Upravit typ"), ale změna barvy popisu (čísla v kroužku) je obtížnější.

Je potřeba v editoru rodin otevřít samotnou rodinu vámi použité popisky osnovy - např. Poznámky\Záhlaví osnovy, kruh.rfa. Vyberte samotný popis (štítek) a pomocí "Upravit typ" změňte v dialogu "Vlastnosti typu" požadovanou barvu (červeně, modře...). Změny uložte a změněnou rodinu uložte buď do původního souboru nebo si vytvořte novou alternativu popisky (samostatný RFA). Upravenou rodinu načtěte do projektu.

Revit2012
100% *  CAD 
3.11.2011    1163×  
 
Související CAD produkty:
Ceny - CAD eShop:
platí pro: Revit 2012 ·

Zpět   Všechny další tipy

Jak vykázat plochu oken jako procentuální podíl plochy místnosti? « | » Interní chyba 2738 při instalaci - potřebná úprava v systému.

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio a.s.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist