Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 4940 

CAD tip CAD tip # 11045:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Je možné u vestavěného parametru URL odkázat relativním odkazem?

A - odpověď Je možné u vestavěného parametru URL (Parametr typu ze skupiny Identifikační data u rodin Revitu) odkázat na dokument prostřednictvím relativní cesty?

Relativní cestou lze odkázat pouze na soubory, které se nacházejí ve stejné složce s projektem. Pokud chcete na takový soubor odkázat v hodnotě parametru URL, stačí uvést jeho název včetně přípony. Z projektu Revitu je pak možné odkazované soubory přímo otevřít dvojklikem na tlačítko se třemi tečkami v pravé části pole s hodnotou.

Revit
100% *  CAD 
16.8.2016    474×  
 
Související CAD produkty:
Ceny - CAD eShop:
platí pro: Revit ·

Zpět   Všechny další tipy

U parametrické rodiny se nezobrazují úchopové šipky pro protažení výšky. « | » Chyba: Nemohu uložit výkres VYKRES.DWG, ke kterému přistupuje jiná instance

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio a.s.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist