Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk
 - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz slaví 20 let]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
  právě nás čte: 9588
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

CAD zprávy

CAD-NEWS březen 2024
Dubnový den s CAD technikem – bezplatná online konzultace pro vaši f
Autodesk uvádí produkty řady 2025 – termíny a novinky
Balíček 3D Ready Pack – využijte licence na max
CAD-NEWS únor 2024
Nový a lepší Autodesk Fusion, změny Fusion Extensions
Další novinky Další CAD novinky

Partnerství

Textová CAD reklama
Na tomto místě může být i reklama na vaše produkty a služby! Kontaktujte nás.
IT CAD - časopis
BIMfo - BIM portál
F360 - Fusion portál

eShopCAD Shop

eShop: CAD produkty
eLearning - Revit
eLearning kurz Revitu
Školení, kurzy
Online školení Autodesk
Další produkty Další CAD produkty a mimořádné nabídky

Práce, volná místa Pracovní příležitosti: Tvorba/překreslování …

Volná pracovní místa a pracovní příležitosti v oboru CAD/CAM/BIM/GIS

Popis pozice: Obor: Působiště: Poptávané
úvazek:    i pro:    požad.vzdělání:    jazyk.znalost:

Popis nabízené pracovní pozice #242:

EXPIROVÁNO Tvorba/překreslování výkresů, popřípadě modelování v cinema 4D
Popis pozice:Dobrý den,

Nabízím se na tvorbu/překreslování výkresů v programu Autocad a možnosti i vizualizace v programu Cinema 4D. V obou programech mám velké zkušenosti díky škole (měřítka, nastavování tisku, rengerování i animace) a především rýsování a modelování nábytku, základní architektury, tvorba interiéru i výkresové dokumentace k tomu. Rychle se učím.

Jsem studentkou 4. ročníku Designu interiéru na SPŠ a VOŠ Volyně. Jsem zodpovědná a především je mou (ne)výhodou to, že jsem perfekcionalista.

Více na nikolca365@seznam.cz
Působiště: firma neuvedena - lokalita neuvedena
Obor:obor neuveden - Brigáda
Požadavky:
Uchazeč:
Termín:vloženo Thu, 29 Jun 2017 12:26:44 UTC29.6.2017 (před 2464 dny)
ZÁJEM?
(nepřihlášen)

Autor: Nikolkratochvilova

Novou pracovní pozici nebo poptávku práce či služeb můžete doplnit sami. Inzerujte volná místa a nabídky (ponuky zamestnania) zdarma na stránce "Práce" na CADforum.cz. Nabízím práci - hledám práci. Pro diskusi nad nabídkami práce můžete využít fórum.