Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk
 - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz slaví 20 let]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
  právě nás čte: 8953
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

CAD zprávy

ARKANCE – nové jméno, stejný tým
CAD-NEWS duben 2024
Zpráva průzkumu Autodesk Design & Make 2024 potvrzuje důvěru v AI te
ARKANCE a její dceřiná společnost U.S. CAD kupují společnost CADD Mi
Pozvánka na konferenci ARKANCE LIVE 2025
CAD-NEWS březen 2024
Další novinky Další CAD novinky

Partnerství

Textová CAD reklama
Na tomto místě může být i reklama na vaše produkty a služby! Kontaktujte nás.
IT CAD - časopis
BIMfo - BIM portál
F360 - Fusion portál

eShopCAD Shop

eShop: CAD produkty
E-Learning AutoCAD
eLearning kurz AutoCADu
Autodesk Revit
Lepší Autodesk Revit 2025 CS+
- revoluce v projektování
Další produkty Další CAD produkty a mimořádné nabídky

Práce, volná místa Pracovní příležitosti: Vývojový konstruktér …

Volná pracovní místa a pracovní příležitosti v oboru CAD/CAM/BIM/GIS

Popis pozice: Obor: Působiště: Poptávané
úvazek:    i pro:    požad.vzdělání:    jazyk.znalost:

Popis nabízené pracovní pozice #297:

EXPIROVÁNO Vývojový konstruktér - průmyslový design
Popis pozice:Baví Vás přemýšlet o funkčnosti různým věcí? Baví Vás je i vylepšovat, navrhovat nové nebo třeba jen integrovat lepší součástky? Jste systematický, zodpovědný a proaktivní?
Chcete se učit nové věci ? Budete ochotni věnovat maximální nasazení i zodpovědnost smysluplným věcem ?
Rádi vidíte reálné výsledky své práce a také víte, že nechcete marnit život vyplňováním tabulek, překreslováním stejných detailu a být malým bezvýznamným kolečkem v korporaci?

Pokud jste si odpověděl ANO na většinu otázek, tak by pro Vás mohla být zajímavá naše nabídka a společně bychom mohli i něco dokázat.

Jsme ADAM DESIGN a naší činností je vývoj výrobků. Pro zákazníky navrhujeme nejen líbivý prodejně úspěšný design,
ale také funkční konstrukční řešení jejich výrobků včetně výroby prototypů viz http://www.adamdesign.cz/cs/reference/
U nás se tedy budete podílet na podobě výrobků, které jsou sériově vyráběny.

Aktuálně hledáme kolegy na pozici : Vývojový konstruktér.

Požadujeme:
- technické myšlení
- znalost výrobních technologií
- schopnost přesně a rychle modelovat ve 3D
- znalost tvorby 2D výkresové dokumentace
- zodpovědnost a spolehlivost
- časovou flexibilitu

Náplň práce:
Tvorba konstrukčního řešení sériově vyráběných výrobků
Parametrické modelování v 3D, tvorba 2D výkresové dokumentace
Kooperace s kolegy v rámci projektového týmu

Nabízíme:
- motivační finanční ohodnocení
- možnost profesního růstu
- zajímavou práci na projektech pro tuzemské i zahraniční zákazníky
- volnější pracovní dobu
- přátelský kolektiv

Zaujala Vás tato nabídka rozmanité a smysluplné práce, při které se budete podílet na vzniku nových výrobků?
Máte-li zájem se stát součástí našeho týmu, tak nám prosím zašlete Váš životopis na uvedený email. Do předmětu uveďte název pozice. Děkujeme.

Důležité upozornění: pokud Vás do 4 týdnů od doručení vašeho CV nepozveme na pohovor, upřednostnili jsme jiné uchazeče.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat uvedených v zaslaném životopise zaměstnancům oddělení lidských zdrojů ADAM DESIGN s.r.o.
dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi na dobu do odvolání Vašeho souhlasu za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu.
Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.
Působiště: firma ADAM DESIGN s.r.o. - Jihomoravský
Obor:Strojírenství - Plný úvazek
Požadavky:
Uchazeč:
Termín:vloženo Thu, 10 May 2018 18:43:48 UTC10.5.2018 (před 2177 dny) - od 1.5.2018
ZÁJEM?
(nepřihlášen)

Autor: ADAM DESIGN

Novou pracovní pozici nebo poptávku práce či služeb můžete doplnit sami. Inzerujte volná místa a nabídky (ponuky zamestnania) zdarma na stránce "Práce" na CADforum.cz. Nabízím práci - hledám práci. Pro diskusi nad nabídkami práce můžete využít fórum.