Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk
 - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz slaví 20 let]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
  právě nás čte: 3785
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

CAD zprávy

ARKANCE – nové jméno, stejný tým
CAD-NEWS duben 2024
Zpráva průzkumu Autodesk Design & Make 2024 potvrzuje důvěru v AI te
ARKANCE a její dceřiná společnost U.S. CAD kupují společnost CADD Mi
Pozvánka na konferenci ARKANCE LIVE 2025
CAD-NEWS březen 2024
Další novinky Další CAD novinky

Partnerství

Textová CAD reklama
Na tomto místě může být i reklama na vaše produkty a služby! Kontaktujte nás.
IT CAD - časopis
BIMfo - BIM portál
F360 - Fusion portál

eShopCAD Shop

eShop: CAD produkty
Autodesk Fusion 360
CAD/CAM/CAE aplikace Fusion 360 - nejvýhodnější CAD/CAM
3ds Max 2025
3ds Max 2025 pro 3D animace a vizualizace
Další produkty Další CAD produkty a mimořádné nabídky

Práce, volná místa Pracovní příležitost z Jobs.cz

Volná pracovní místa a pracovní příležitosti v oboru CAD/CAM/BIM/GIS

Popis pozice: Obor: Působiště: Poptávané
úvazek:    i pro:    požad.vzdělání:    jazyk.znalost:

Popis nabízené pracovní pozice #1447181333:

BIM KOORDINÁTOR - DOPRAVNÍ STAVBY (35 – 70 000,- Kč) (1447181333)
Popis poziceJste nadšenec do BIMu a hledáte pozici BIM koordinátora nebo BIM manažera? Pokud Vás zajímá mezioborová spolupráce mezi projektanty i na mezinárodní úrovni a máte zkušenosti přímo i s prací projektantů, pak hledáme právě Vás!

Mezinárodní stavební a projekční firma hledá posilu do týmu na pozici BIM KOORDINÁTOR - DOPRAVNÍ STAVBY (35 – 70 000,- Kč)

Náplň práce:

* Koordinace a spoluúčast na firemní metodice pro BIM
* Spolupráce s týmy na velkých projektech a do budoucna i na mezinárodní úrovni
* Komunikace s projektanty dopravních staveb
* Podpora projektantů při práci s REVITem a BIMem
* Komunikace v anglickém jazyce s mateřskou firmou na společných projektech

Požadujeme:

* SŠ/VŠ stavebního směru, ideálně dopravní stavby
* Znalosti a ideálně zkušenosti v BIM projektování/modelování
* Anglický jazyk ideálně na komunikativní úrovni
* Přehled i BIM programech, ideálně REVIT
* Nadšení pro BIM a chuť se věnovat a rozvíjet BIM jako celek

Nabízíme:

* Práci v rozvíjející se firmě se silním mezinárodním zázemím
* 5 týdnů dovolené + 3 sick days
* Angličtina nebo němčina v pracovní době
* Příspěvek na multisport kartu
* Flexibilní pracovní doba
* Osobnostní a profesní růst
* Místo výkonu práce: Praha…
Působiště:CPL Jobs s.r.o. - Hlavní město Praha
Práce:Práce na plný úvazek
Termín:vloženo 29.1.2020
-ZÁJEM-
přejdete na Jobs.cz
JOBS.cz

Novou pracovní pozici nebo poptávku práce či služeb můžete doplnit sami. Inzerujte volná místa a nabídky (ponuky zamestnania) zdarma na stránce "Práce" na CADforum.cz. Nabízím práci - hledám práci. Pro diskusi nad nabídkami práce můžete využít fórum.