ARKANCE Community - diskuzní fórum, tipy a utility pro AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion, Forma a další produkty Autodesk
 - od firmy ARKANCE [www.cadforum.cz] ARKANCE | KONTAKT - CZ | SK | EN | DE
Přes 122.750 registrovaných u nás, celkem 1.124.000 registrovaných (CZ+EN). Tipy pro AutoCAD 2027, pro Inventor 2027 a pro Revit 2027. Nový Kalkulátor nosníků, Spirograf generátor a Regresní křivky v sekci Převodníky. Kompletní příkazy a proměnné AutoCADu 2027.

CAD tip CAD tip # 8453:

Otázka

CAD 
 %  platforma  kategorie 
A
Vytvořili jste si uživatelskou knihovnu Inventoru ale stejně v ní není povolen zápis / publikování do knihovny.

Pokud se v projektech zobrazuje uživatelská knihovna Obsahového centra jen pro čtení, chyba je v právech.

S největší pravděpodobností nemáte právo zápisu na složku, kde jsou umístěny knihovny .idcl - popř. přímo u těchto souborů .idcl odškrtněte ve vlastnostech souboru "Jen pro čtení".

Výchozí cesta ke knihovnám:

Knihovny - místní obsah

Inventor2012Inventor2011
100% *CAD
7.2.2012 3458×
inventor knihovna publikování vlastnosti
 
Související CAD produkty:
   
tento tip od ARKANCE platí pro: Inventor 2012 · Inventor 2011 ·

Zpět    Všechny další tipy



Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy ARKANCE.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD: 
OS: 
Kateg: 
Text:
 FAQ
  






Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (Arkance Systems CZ s.r.o.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist