Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 5653 

CAD tip CAD tip # 11457:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Proč mi A360 Viewer resp. BIM 360 Team nezobrazují materiálové textury na fasádě?

A - odpověď 3D BIM model z Revitu (RVT projekt) zobrazený v cloudovém prohlížeči A360 Viewer nebo v aplikaci pro správu projektů BIM 360 Team mi nezobrazuje textury materiálů, např. cihly režného zdiva na fasádě. V samotném Revitu jsou přitom tyto textury vidět. Také skleněné plochy (okna) se nezobrazují průhledně.

Nejprve se ujistěte, že jsou použity standardní materiály, ze standardní knihovny Autodesk. Druhý častý problém je to, že je pro zobrazení v cloudu použit jiný pohled projektu. Převod z RVT modelu do interaktivního webového zobrazení v A360 respektuje aktuální nastavení vizuálního stylu daného pohledu. Pokud tedy pro aktuální pohled nemáte v okamžiku publikování (uložení na cloud) nastaven vizuální styl "Realistický", ale například "Stínovaný", neuvidí vaši spolupracovníci a zákazníci v tomto pohledu materiálové textury objektů.

RevitBIM360A360
100% *  CAD 
2.6.2017    534×  
 
Související CAD produkty:
Ceny - CAD eShop:
platí pro: Revit · BIM360 · A360 ·

Zpět   Všechny další tipy

Jak do výkresových kót doplnit názvy parametrů z modelu Inventoru? « | » Jaké další typy čar jsou k dispozici v Civilu 3D?

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio a.s.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist