Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 5230 

CAD tip CAD tip # 1120:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Jak spustit Windows 2000 v "Safe mode"?

A - odpověď Pokud jste přidali či aktualizovali software nebo hardware, který způsobuje problémy při spuštění Windows, můžete se pokusit Windows spustit v "bezpečném" (safe) módu.
Restartujte počítač a při zobrazeném pásu "Starting Windows" stiskněte klávesu F8. Přejděte na funkci Advanced Options a zvolte jeden ze Safe módů - Safe Mode, Safe Mode with Networking nebo Safe Mode with Command Prompt (bez grafiky).
*
100% Win2000  HP 
13.3.2001    2989×  
 
Související CAD produkty:
Ceny - CAD eShop:
platí pro: * ·

Zpět   Všechny další tipy

Od které verze "plného" AutoCADu a od které verze AutoCADu LT je možno tisknout elektronické výkresy e-plot ve formátu DWF? « | » Jak načíst soubor STL (stereolitografie) do AutoCADu?

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio a.s.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist