Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě čte: 5611 

CAD tip CAD tip # 1259:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Jak "nainstalovat" ARX aplikaci?

A - odpověď Jedná-li se o jednoduchou aplikaci obsaženou v jediném ARX souboru, můžete tuto aplikaci spustit (načíst) jednoduchým přetažením ARX souboru myší do okna běžícího AutoCADu.

Chcete-li aplikaci načítat do každého sezení AutoCADu, přidejte název souboru ARX aplikace do textového souboru ACAD.RX (pomocí text.editoru). Nebo jednodušeji - stačí v dialogu příkazu APLČTI (_APPLOAD) použít okénko Při spuštění (StartUp Suite). Postačí dokonce myší přetáhnout požadovaný ARX soubor z Průzkumníku na ikonu aktovky v okně APLČTI.

Další možností pro načtení ARX aplikace je příkaz ARX nebo LISP funkce (arxload).

ACAD2000ACAD2002ACAD2004ACAD2008ADTMap
100% *  CAD 
17.4.2001    2616×  
 
Související CAD produkty:
Ceny - CAD eShop:

Zpět   Všechny další tipy

Chyba "FATAL ERROR: Unhandled Access Violation Reading 0xffffffff exception at 340040dbh" « | » Po instalaci Autodesk Inventoru nefuguje prohlížení souborů DWF pomocí WHIP! Chyba: Whip! was unable to load the required file RBLASTW.HDI

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio a.s.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist