Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě čte: 5163 

CAD tip CAD tip # 1845:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Jak čistit tiskové hlavy HP DesignJetů řady 1000 a CP?

A - odpověď Pokud HP DesignJet zanechává při tisku rozmazané stopy (ve směru pohybu hlav), mohou být příčinou nečistoty uchycené na tiskové hlavě.
Připravte si měkkou utěrku nezanechávající vlákna a nádobu s destilovanou vodou (nebo balenou vodou, ne vodou z vodovodu).
Na panelu plotru stiskněte tlačítko REPLACE INK SYSTEM, otevřete kryt a vyjměte tiskové hlavy. Navlhčete utěrku (nesmí být příliš mokrá), uchopte tiskovou hlavu za boky, tryskami nahoru, nedotýkejte se kontaktů ani trysek a otřete několikrát plochu trysek. Hlavu zasuňte zpět.
*
100% *  PLT 
29.12.2001    5199×  
 
Související CAD produkty:
Ceny - CAD eShop:
platí pro: * ·

Zpět   Všechny další tipy

Jak zkombinovat více produktů Autodesk na jednom licenčním serveru FlexLM? « | » Proč se nevytisknou některé entity (na displeji jsou)?

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio a.s.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist