Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě čte: 3584 

CAD tip CAD tip # 461:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Lze použít Linux jako file server pro AutoCAD?

A - odpověď Principielně můžete použít Unix/Linux server s aplikací Samba nebo Netmax jako souborový server pro výkresy AutoCADu, ale očekávejte potíže se jmény souborů a jejich zamykáním při otevírání a ukládání.

AutoCAD (ale i Inventor, Map či Civil) pracují se soubory (jejich zamykáním) trochu odlišně než většina jiných Windows aplikací.

ACADInventor
100% *  CAD 
31.8.2000    2185×  
 
Související CAD produkty:
Ceny - CAD eShop:
platí pro: AutoCAD · Inventor ·

Zpět   Všechny další tipy

Problém s tiskem z AutoCADu na tiskárny/plotry Epson, Minolta, Brother, Encad, QMS, NEC, Mannesmann, Summagraphics, Houston Instruments, Texas Instruments, Acer, Alps, Apple, Bull, Calcomp, Canon, Citizen, Facit, Fujistu, Genicom, Hitachi, IBM, JDL, KIP, Kyocera, Lexmark, Mutoh, Numonics, OKI, Okidata, Olivetti, Panasonic, Roland, Seikosha, Sharp, Star, Tektronix, Toshiba, Versatec, Xerox, atd. « | » Existuje AutoCAD pro Linux?

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio a.s.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist