Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 5331 

CAD tip CAD tip # 5986:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Jak zjistit sestavy, ve kterých je použita daná součást?

A - odpověď Pro zjištění zpětných referencí - tedy soupisu sestav, které odkazují na zadanou součást Inventoru - lze použít aplikaci "Design Assistant".

Spusťte Design Assistant ze skupiny aplikací Inventoru. Pomocí funkce Otevřít zvolte zkoumaný IPT soubor součásti. Spusťte funkci Nástroje > Najít > Kde je použito. V dialogu zvolte cesty a typy souborů, které se budou prohledávat. Pravděpodobně budete chtít zaškrtnout volbu "Včetně podsložek". Spusťte funkci "Hledat nyní". Budou vypsány všechny IAM sestavy využívající danou součást.

Inventor
100% *  CAD 
17.2.2008    2474×  
 
Související CAD produkty:
Ceny - CAD eShop:
platí pro: Inventor ·

Zpět   Všechny další tipy

Řízení využití paměti RAM při vykreslování rastrových obrázků. « | » Ignorování vnitřních stěn při DWG exportu z Revitu.

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio a.s.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist