Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 4442 

CAD tip CAD tip # 6471:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Jak zabránit přečíslování vodičů v projektu AutoCADu Electrical?

A - odpověď Chcete-li po dokončení projektu zabránit nechtěnému přečíslování vodičů po případné editaci/změně, nastavte čísla vašich vodičů na pevná.

V roletě Project zvolte funkci "Project-Wide Utilities". V dialogu této funkce najdete na panelu "Wire Numbers" funkci "Fix/Unfix" a v ní volbu "Set all wire numbers to fixed". Volbu potvrďte tlačítkem OK. Na dotaz rozsahu změn vyberte "Project" a potvrďte volby "Do All" a "OK". Čísla vodičů v celém projektu jsou nyní nastavena na pevná a případná editace nezpůsobí jejich přečíslování.

ACADE
100% *  CAD 
13.1.2009    2021×  
 
Související CAD produkty:
platí pro: AutoCAD Electrical ·

Zpět   Všechny další tipy

AutoCAD hlásí: Soubor DGN překročil počet prvků, které lze převést. « | » Jak lze provést downgrade programů AutoCAD, Inventor nebo Revit.

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio a.s.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist