Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 9334 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoProblémy s win 7

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
miraa Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 20.úno.2010
Lokalita: ČR (OL)
Používám:
AutoCAD2010
Stav: Offline
Bodů: 5
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Problémy s win 7
    Zasláno: 20.úno.2010 v 20:50
Dobrý den
Jsem student, mám nově windowsy 7 a stáhl jsem si Autodesk Inventor Proffesional 2010, jenomže když chci inventor nainstalovat, napíše to : ,,Tento produkt nelze v aktuálním operačním systému nainstalovat". Nevím vůbec jak dál, zkusil jsem změnit kompatibilitu a stejně nic. Přitom jsem už na nějakých webech četl, že má byt inventor 10 na win7 podporován.

Děkuju moc za radu.




Zpět nahoru
flesar Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 15.lis.2005
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
AIP 2009
Stav: Offline
Bodů: 640
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 20.úno.2010 v 21:40
Ujistěte se že používáte správný instalační balík pro váš operační systém. Je rozdíl mezi 32-bit a 64-bit.
Zpět nahoru
Buker Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 05.lis.2009
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
Inventor 2014,Pro ENGINEER WF4
Stav: Offline
Bodů: 1
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 22.úno.2010 v 15:52
Dobrý den
 
mám op.systém win7 64bit,mám nainstalovaný inventor 2010 64bit verze a mám s tím docela vážný problém. Po nainstalování mi inventor pracoval úplně bezchybně no po asi 5 dnech se mi kousnul počítač,že sem musel natvrdo restartnout system a pak mi už nejde spustit ani inventor ani autocad. Ten samí problém sem mnel když sem mnel Visty a proto sem šel po Win7. Chvíli sem myslel, že sem to asi vyřešil ale bohužel vidím, že asi ne. Všechen softvér co požívám mám originál. Předtím než se mi to stalo mi na chvíli přestal pracovat grafický ovladač. Samozřejme jsem ho pro jistotu přeinstaloval ale bohužel nic. Dobrá rada nad zlato. Předem děkuji
Zpět nahoru
koutnak Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel
Avatar

Přihlášen: 20.bře.2006
Lokalita: ČR (MS)
Používám:
ACAD 2013; Cadkon+ MEP 2018
Stav: Offline
Bodů: 474
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 22.úno.2010 v 16:10
Pokud jste měl tentýž problém i pod Vistama, není zakopaný pes někde v HW? Těžko radit. Používám také Win7 64bit a ACAD2010 64bit a občas se stane, že ACAD na chvíli ztuhne a pak se zobrazí hláška, že přestal fungovat grafický ovladač (nebo tak nějak). Ale většinou zase mohu bez problémů pokračovat dál. Někdy ale raději ACAD zavřu a zase znova spustím.
Radim Koutňák
Zpět nahoru
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
Arkance Systems

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Dodáváme produkty Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 21490
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 22.úno.2010 v 16:40
3D CAD aplikace byly vždy náročnější na hardware a citlivější na jeho nedostatky a nekompatibility. 64bitové operační systémy, především drivery systémových zařízení, pak tuto "citlivost" ještě zvyšují. Proto je riskantnější provozovat takovéto kombinace software na různých poskládaných a tím pádem jinde neotestovaných počítačích.
Vladimír Michl (moderátor)
Arkance Systems s.r.o. - www.arkance-systems.cz
(podpora viz hd.cads.cz)
Zpět nahoru
miraa Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 20.úno.2010
Lokalita: ČR (OL)
Používám:
AutoCAD2010
Stav: Offline
Bodů: 5
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 25.úno.2010 v 16:56
Původně odeslal(a) flesar flesar napsal(a):

Ujistěte se že používáte správný instalační balík pro váš operační systém. Je rozdíl mezi 32-bit a 64-bit.

děkuju za odpověd...
problém bude nejspíš skutečně v tomhle,jenže další problémOuch
Při snaze o stažení inventoru 32bit, se mi stahovací řádek ztrácí....prostě kliknu na download a naběhne klasicky stahovací řádek, jenže asi po 2s hned zmizne, zkoušel jsem různé prohlížeče a nic....ptal jsem se ve škole profesora a ten mi řekl, že problém může bý v tom, že si systém ten inventor nějak ,,pamatuje" a nechce ho stáhnout znovu....nerozumím....

kdyby někdo měl nějaký nápad,budu rád...děkuju
Zpět nahoru
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
Arkance Systems

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Dodáváme produkty Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 21490
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 25.úno.2010 v 22:59
Nevím co je "stahovací řádek", ale pravděpodobně cache vašeho prohlížeče nebo proxy serveru obsahuje nějakou poškozenou/krátkou kopii stahovaného souboru. Vymažte cache nebo použijte trochu upravenou adresu stažení souboru (např. malá/velká písmena).
Vladimír Michl (moderátor)
Arkance Systems s.r.o. - www.arkance-systems.cz
(podpora viz hd.cads.cz)
Zpět nahoru
miraa Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 20.úno.2010
Lokalita: ČR (OL)
Používám:
AutoCAD2010
Stav: Offline
Bodů: 5
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 04.bře.2010 v 18:58
Dopracoval jsem se až k instalaci (ale opět se vyskytl problémOuch)

Jakmile začne instalace naskočí tabulka s errorem : Microsoft visual C ++2005 SP1 Redistributable Package (x86)  a  v ní zpráva : Command line option syntax error. Type Command/?for help.

Není to něco s kompatibilitou? Koukal jsem se a spouštím to snad v dobré kompatibilitě (Windows XP servicepack3)

Děkuji za případnou odpověd:)
Zpět nahoru
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
Arkance Systems

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Dodáváme produkty Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 21490
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 09.bře.2010 v 20:33
Žádná "kouzla" s nastavením kompatibility nejsou potřeba - Inventor 2010 je kompatibilní s Windows 7.
Vladimír Michl (moderátor)
Arkance Systems s.r.o. - www.arkance-systems.cz
(podpora viz hd.cads.cz)
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 9341:Použití iLogic na rozklad jména IPT souboru a naplnění iVlastností.
Tip 10851:iLogic - jak ve výkresu zpracovat materiál a cestu součásti?
Tip 5555:Jak převést barevný odstín CMYK na RGB?
Tip 12621:Jak zadat rozměry v Revitu v jiných jednotkách?
Tip 9476:Ukládání DWG kopie IDW výkresu pojmenované podle revize.
Tip 9467:Automatické publikování schválených výkresů z Inventoru.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,969 sekund.