Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 7239 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoJsem student staveřiny, pomozte mi.

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
cecil Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 23.čer.2005
Lokalita: Czech Republic
Stav: Offline
Bodů: 2
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Jsem student staveřiny, pomozte mi.
    Zasláno: 26.čer.2005 v 12:55

Zdravím Vás. Studuji 3.rokem SPŠ Stavební v Brně. Momentálně si ke studiu přivydělávám kreslením v Auto CADu ve 3D. Myslim že jsem v tom celkem dobrý, ale potřeboval bych aby mi nekdo poslal nějaké knihovní prvky, stafáž, postavy, krajiny, atd ve formátu .dwg, hledal jsem to na netu a byl sem docela v koncích. Tak Vás prosím, něco mi pošlite na maul pucent@seznam.cz . Děkuji! 

                                                  Váš budouci kolega   MILAN

Cecil
Zpět nahoru
PepaR Zobrazit panel
CAD/BIM manager
CAD/BIM manager
Avatar

Přihlášen: 29.lis.2004
Lokalita: ČR (ZL)
Používám:
ruky a hlavu (občas ;)
Stav: Offline
Bodů: 6187
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 26.čer.2005 v 23:05
Rád Vám pomohu, ale kreslím povětšinou jen ve 2D a tak 3D bloky moc nepotřebuji. Nicméně spousřu takových bloků lze nalézt např. na firemních prezentacích firem např. JIKA atd. Další bloky lze nalézt na anglickckých stránkách, postačí zadat v google.com dotaz "Autocad, 3D blocks" a je to...
 
Pepa


Upravil PepaR
Zpět nahoru
IvanaV Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 01.lis.2004
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
Revit 6-2016, AutoCAD občas
Stav: Offline
Bodů: 296
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 27.čer.2005 v 08:32
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 11216:Kdo je považován za "studenta" nebo "školu" s nárokem na bezplatnou licenci CAD software Autodesk?
Tip 6298:Bezplatný download - AutoCAD, Inventor, Revit, Civil 3D zdarma.
Tip 7420:Jak se zaregistrovat jako student, když nemám školní email adresu?
Tip 4486:Jaký je rozdíl mezi školní a studentskou licencí programu?
Tip 3437:Na počítači s kartou Matrox nebo ATI mi zůstává "viset" stisknutá klávesa Shift.
Tip 13001:Využití cloud kreditů pro rendering ze studentských licencí Autodesk.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,594 sekund.