Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 9818 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoLogitec MX 1000

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
johny Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 24.led.2006
Lokalita: ČR (JM)
Používám:
C3D 2022
Stav: Offline
Bodů: 1682
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Logitec MX 1000
    Zasláno: 26.čvc.2010 v 22:35
Zdravím, trochu mi dosluhuje tahle myška... už letitá. Mám pocit, že už se běžně neprodává, resp. nevíte někdo, jestli se přesto ještě někde nedá sehnat? Případně jakou doporučujete náhradu... Tahle myš je pro mě v Cau nenadraditelná... především počtem tlačítek a možnostmi jejich nastavení.
Díky za tipy.


Upravil johny - 26.čvc.2010 v 22:37
Zpět nahoru
VlJanecek Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 04.říj.2004
Stav: Offline
Bodů: 460
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 26.čvc.2010 v 22:43
Myslím že nástupce je myš MX 1100, ale nepoužívám ji, takže zkušenost s ní nemám.
Zpět nahoru
Mikemamm Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 26.dub.2005
Lokalita: ČR (JM)
Používám:
Autocad 2020 lt
Stav: Offline
Bodů: 731
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 27.čvc.2010 v 01:00
Popravdě to mám stejně s MX Revolution, nedám na ní dopustit. Předchozí jsem měl také MX 1000 a REvolution mi vyhovuje více a má více programovatelných tlačítek.
Nicméně ani MX 1000 ani MX Revolution dns již nové neseženete, případně jejich náhrady MX 1100 a MX performance (tušim). Pokud trváte na původních - zkuste aukro.
Zpět nahoru
PepaR Zobrazit panel
CAD/BIM manager
CAD/BIM manager
Avatar

Přihlášen: 29.lis.2004
Lokalita: ČR (ZL)
Používám:
ruky a hlavu (občas ;)
Stav: Offline
Bodů: 6187
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 27.čvc.2010 v 06:57
Mám MX Revolution, je to velmi dobrá myš jedinou vadou na kráse je obtížně prováditelný dvojklik kolečkem (jsem zvyklý ho mít nastaven na zoom do plochy).
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 7358:Načtení databáze - modelu MXROAD do AutoCADu Civil 3D.
Tip 1327:VIPJakou proměnnou nastavit mezeru jako oddělovač tisíců v kótování AutoCADu ("1 260,89")?
Tip 6225:Megabyte, Gigabyte, Terabyte, Petabyte, Exabyte, Zettabyte...
Tip 2851:Jak změnit měřítko tisku v existujícím .PLT souboru?
Tip 2512:Části PDF souboru se vytisknou na LaserJet 1000 jako černé obdélníčky.
Tip 2117:Jak tisknout soubor CALS na HP DesignJetu?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,609 sekund.