Děkujeme za účast na konferenci CADfórum 2025 - podívejte se na reportáž
Přes 120.000 registrovaných u nás, celkem 1.107.000 registrovaných (CZ+EN), přes 53.000 CAD/BIM bloků.
Vyzkoušejte nový přesný Kalkulátor,
vylepšený Převodník jednotek a
proměnné prostředí AutoCADu.
Diskuzní fórum, poradna
?CAD diskuze, rady, výměna zkušeností
Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion, 3ds Max, Vault a s dalšími CAD/BIM/PDM aplikacemi.
Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy ARKANCE (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.arkance-systems.cz
|
Odpovědět
|
archiv |
| Autor | |
Myskoo
Nováček
Přihlášen: 30.říj.2009 Lokalita: Slovensko Používám: AutoCAD2009 Stav: Offline Bodů: 1 |
Téma: Farba pozadiaZasláno: 04.srp.2010 v 07:40 |
|
Aku farbu pozadia v Autocade zvolit aby sa oci namahali co najmenej. Je cierna tou spravnou farbou? Vela ludi z mojho okolia pouziva 253-ku.
Dakujem za odpovede
|
|
![]() |
|
Machacek
Profil člena
Odeslat soukromou zprávu
Najít příspěvky člena
Navštívit stránky člena
Přidat do seznamu známých
TOP uživatel
Přihlášen: 04.říj.2004 Lokalita: ČR (HK) Používám: BricsCAD, Cadkon MEP Stav: Offline Bodů: 720 |
Zasláno: 04.srp.2010 v 07:43 |
|
Používám černou k naprosté spokojenosti.
|
|
|
Jiří Macháček
BricsCAD, Cadkon MEP |
|
![]() |
|
PepaR
Profil člena
Odeslat soukromou zprávu
Najít příspěvky člena
Navštívit stránky člena
Přidat do seznamu známých
CAD/BIM manager
Přihlášen: 29.lis.2004 Lokalita: ČR (ZL) Používám: ruky a hlavu (občas ;) Stav: Offline Bodů: 6218 |
Zasláno: 04.srp.2010 v 07:47 |
|
Viz anketa: barva pozadí AutoCADu.
|
|
![]() |
|
vbehun
TOP uživatel
Přihlášen: 04.říj.2004 Lokalita: ČR (ZL) Používám: Autocad R10 >> Autocad 2023 / altern. QCad Prof. Stav: Offline Bodů: 1252 |
Zasláno: 04.srp.2010 v 08:12 |
|
Otázka není úplně přesně položena. Je vhodné volit jinou barvu pozadí v modelovém prostoru (tmavou - nejlépe černou) a jinou ve výkresovém prostoru, zejména v souvislosti s volbou "Zobrazit vykreslovací styly" - tam by mělo pozadí mít barvu papíru (zpravidla bílou).
P.S. Anketa "Barva pozadí v modelspace": Téma je uzavřeno. Upravil vbehun - 04.srp.2010 v 08:16 |
|
|
=^..^=
|
|
![]() |
|
Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk
Odpovědět
|
|
| Přejít na fórum | Oprávnění fóra ![]() Nemůžete vytvářet nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru Nemůžete vymazávat vaše příspěvky v tomto fóru Nemůžete upravovat vaše příspěvky v tomto fóru Nemůžete vytvářet ankety v tomto fóru Nemůžete hlasovat v anketách v tomto fóru |
Stránka byla vygenerována za 0,104 sekund.




Farba pozadia
Možnosti tématu


