ARKANCE - globální Platinum partner Autodesk ARKANCE | KONTAKT - CZ | SK | EN | DE
Přes 122.900 registrovaných u nás, celkem 1.126.000 registrovaných (CZ+EN). Tipy pro AutoCAD 2027, pro Inventor 2027 a pro Revit 2027. Nový Kalkulátor nosníků, Spirograf generátor a Regresní křivky v sekci Převodníky. Kompletní příkazy a proměnné AutoCADu 2027.
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

?
CAD diskuze, rady, výměna zkušeností

CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion, 3ds Max, Vault a s dalšími CAD/BIM/PDM aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy ARKANCE (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na emea.support.arkance.world
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoCad express tools make linetype

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Punkbaster Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 17.lis.2009
Lokalita: Slovensko
Používám:
AutoCad 2009 / Revit 2010
Stav: Offline
Bodů: 10
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Cad express tools make linetype
    Zasláno: 19.srp.2010 v 19:11
Zdravim! Ma niekto skusenosti s vytvaranim vlastnich ciar cez express tools?
Uz den sa pokusam vytvorit ciaru v tvare trapezoveho plechu, pozostavajucu z jednoduchych ciar (viac menej cik-cak). Po zadani "mkltype" zadam nazov ciary, popis, zaciatocny bod a potom koncovy bod. Potom si to pyta oznacit objekdty...zaskrtnem cast toho trapezoveho plechu, ktoru chcem aby ciara opakovala do nekonecna a nic sa nedeje. Ked to potvrdim ENTEROM tak ma to hodi spat na zadanie pociatocneho a koncoveho bodu.
Toto iste mi robi pri vsetkych typoch ciar ktore som sa doteraz pokusal vytvorit(t.j. ziadnu som este nevytvoril). U niektorych mi to sice po oznaceni objektov proces ukonci, no po nacitani ciary mam iba priamu, rovnu ciaru a nie ten vzor ktory som si zadal.
Please help Ouch

Zpět nahoru
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
ARKANCE

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Implementujeme řešení Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 22188
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 19.srp.2010 v 20:21
Tvorba komplexních typů čar není úplně triviální - je třeba respektovat to jak jsou typy čar v AutoCADu reprezentovány. Nejde jen tak použít "klikatou" čáru, musí se použít kombinace přerušované čáry a shape symbolu (tvaru).
Doporučuji spíše využít už existujících typů čar - např. trapézový tvar je obsažen v knihovně "Additional .LIN linetypes" na stránce Download.
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)
Zpět nahoru
Punkbaster Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 17.lis.2009
Lokalita: Slovensko
Používám:
AutoCad 2009 / Revit 2010
Stav: Offline
Bodů: 10
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 19.srp.2010 v 23:28
No, pravdupovediac som si nieco podobne už myslel. V každom pripade vdaka za odpoved, aspon viem nacom som Wink. A este jedno vdaka za tie linetypes, vyzera to slubne. 
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 406:Jak vytvořit vlastní, složitější typ čáry?
Tip 3441:Kde najít Express Tools v Architectural Desktopu 2004?
Tip 4732:Nastavení měřítka (velikosti) modelových bloků (textů) na výkresový prostor.
Tip 3269:Odkud si mohu stáhnout Express Tools pro AutoCAD 2004?
Tip 3244:Příkazy Express Tools nejsou dostupné.
Tip 714:Odkud lze stáhnout Express Tools pro AutoCAD 2002?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,273 sekund.