ARKANCE - globální Platinum partner Autodesk ARKANCE | KONTAKT - CZ | SK | EN | DE
Přes 123.000 registrovaných u nás, celkem 1.130.000 registrovaných (CZ+EN). Tipy pro AutoCAD 2027, pro Inventor 2027 a pro Revit 2027. Nový Kalkulátor nosníků, Spirograf generátor a Regresní křivky v sekci Převodníky. Kompletní příkazy a proměnné AutoCADu 2027.
Konference CADfórum 2026 - automatizace navrhování
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

?
CAD diskuze, rady, výměna zkušeností

CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion, 3ds Max, Vault a s dalšími CAD/BIM/PDM aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy ARKANCE (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na emea.support.arkance.world
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoHorká fixa na chybějící jazykový balíček

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Civil3D RSS Zobrazit panel
RSS roboti
RSS roboti

Přihlášen: 20.lis.2009
Stav: Offline
Bodů: 171
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Horká fixa na chybějící jazykový balíček
    Zasláno: 25.srp.2010 v 05:47
Některým uživatelům Civilu 3D se může při otevírání výkresu objevit následující hláška:Pokud nejste vyložené sinologové nebo odporníci na střední a východní Asii a hlášky se chcete co nejrychleji zbavit, postupujte podle následujícího tipu (předpokládejme, že nejde o případ viru acad.vlx):Autodesk vydal ke konci července malou horkou fixu, která řeší právě tento problém s chybějícími jazykovými

Viz pokračování...

Civil3D.cz - blog věnovaný aplikaci AutoCAD Civil 3D
Zpět nahoru
zdrk Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 03.kvě.2007
Lokalita: ČR (KV)
Používám:
Začínám bojovat s AutoCad 2015 respektive BDS 2015
Stav: Offline
Bodů: 1820
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 25.srp.2010 v 17:43
Podobné hlášení mi provádí i ACA. Tam ale stačí vymazat pouze filtry hladin. Výkresy od některých projektantů jich obsahují stovky.
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 7521:Chybějící jazykový balíček při otevření souboru v Civil3D 2011.
Tip 8701:Odkud lze stáhnout české lokalizace Autodesk produktů? (jazykové balíčky)
Tip 12918:Nejde odinstalovat jazykový balíček Inventoru 2022.
Tip 9627:Neúspěšná instalace, chyba Result=1618.
Tip 13029:Jak získat ohybové poznámky a názvy konstrukčních prvků v angličtině nebo němčině?
Tip 6849:Virus využívající soubor ACAD.VLX


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,156 sekund.