Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 9166 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoOřez - blázní

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Cheff Zobrazit panel
CAD/BIM manager
CAD/BIM manager

Přihlášen: 19.led.2006
Lokalita: Czech Republic
Používám:
Inv 2013 Pro (SP2 Upd6), AutoCAD 2013 (SP2)
Stav: Offline
Bodů: 967
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Ořez - blázní
    Zasláno: 16.pro.2010 v 11:33
Zdravím, 
tak se mi tu zas začla objevovat NOVÁ JEŠTĚ LEPŠÍ funkce ořež Ouch
Je to již druhý soubor ve kterém jsem se s tím setkal. Funkce se najednou zblázní a začíná řezat jak smyslů zbavená. O protahování pomocí klávesy SHIFT ani nemluvím.  

Při "běsnění" probíhají operace zhruba následovně:

Ořez - ořezává při jakémkoli použití klávesnice (i klávesy jako F1 nebo ESC - při kterém si čáru s radostí zkrátí a pak teprve ukončí příkaz) - klikat myší není potřeba...

Prodluž (ořez s přidržením SHIFTu)
Dokud držím shift prodlužuje čáru. Opět práce s myší není zapotřebí.

Co mě překvapuje, že stačí vypnout zapnout daný soubor, ale jaká kombinace tuto chybu způsobuje jsem zatím nezjistil. Jediné společné vodítko je vložení odvozené součásti, ale to není nic jiného než soubor definovaných rovin. V obou jsou též použity náčrtové bloky jinak nevím. 
Začíná to být poněkud otravné...

AIP 2010 - SP3, 32bit / 3GB ram 

Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 10851:iLogic - jak ve výkresu zpracovat materiál a cestu součásti?
Tip 9476:Ukládání DWG kopie IDW výkresu pojmenované podle revize.
Tip 8717:Jak ve výkresu zobrazit těžiště podsestavy?
Tip 9467:Automatické publikování schválených výkresů z Inventoru.
Tip 9341:Použití iLogic na rozklad jména IPT souboru a naplnění iVlastností.
Tip 8631:Mluvící iLogic pravidlo pro kontrolu materiálu součásti Inventoru (výchozí materiál).


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,402 sekund.