Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 18617 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoVIP podpora?

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
pozpa Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 09.čvc.2009
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
AutoCAD2019
Stav: Offline
Bodů: 18
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: VIP podpora?
    Zasláno: 13.led.2011 v 16:40
dobry den,
mohli by jste lepe informovat o prechodu vip na cadstudio! 26.listopadu jsem zalozil na firemni email vip ucet na cadforu. neprislo mi zadne upozorneni o prechodu na helpdesk.cadstudio. to jsem se docetl az v jednom z prispevku na foru. zalozil jsem si tedy ucet i na cadstudiu, ale dodnes mi neprislo zadne heslo. nefunguje to i v pripade ze si necham zaslat nove pres "zapomenute heslo". bohuzel nefunguje ani puvodni ucet z cadfora.
Zpět nahoru
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
Arkance Systems

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Dodáváme produkty Autodesk
Stav: Online
Bodů: 21434
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 13.led.2011 v 22:40
Dobrý den, na vip.xanadu.cz vidíme vaši registraci (provedenou až po přechodu) - a účet je i nadále aktivní. Na helpdesk.cadstudio.cz ale kolegové žádnou vaši registraci zatím nevidí. Byla registrace dokončena?
 
Když tak prosím upřesněte jméno nebo přihlašovací údaje - raději e-mailem na info@cadstudio.cz, aby nedošlo k úniku vašich údajů na veřejném fóru.
Vladimír Michl (moderátor)
Arkance Systems s.r.o. - www.arkance-systems.cz
(podpora viz hd.cads.cz)
Zpět nahoru
pozpa Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 09.čvc.2009
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
AutoCAD2019
Stav: Offline
Bodů: 18
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 24.led.2011 v 20:17
Jiz je to tyden, co jsem reagoval emailem na vasi odpoved. na vip.xanadu (cadforum) se neprihlasim, pise mi to, ze mam bud spatne heslo nebo jmeno. V pripade helpdesk.cadstudio se tez neprihlasim, jelikoz neznam heslo, ktere mi dodnes neprislo. Registrace musi byt, protoze pokud dam novou, napise mi to, ze je email jiz registrovan. Pokud si necham zaslat heslo nove, nic mi neprijde.
Zpět nahoru
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
Arkance Systems

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Dodáváme produkty Autodesk
Stav: Online
Bodů: 21434
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 24.led.2011 v 20:31
Na obou zmíněných web službách máte plně aktivní uživatelský účet (dokonce s několika úspěšnými přihlášeními), obě služby mají funkce pro zaslání případného zapomenutého hesla.
 
Pokud máte potíže s přihlášením na konkrétní účet, obraťte se prosím na info@cadstudio.cz, nikoliv do uživatelského fóra - ostatní uživatelé vám s tímto problémem nemohou pomoci.
Vladimír Michl (moderátor)
Arkance Systems s.r.o. - www.arkance-systems.cz
(podpora viz hd.cads.cz)
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 1194:Jak zjistit plochu existující šrafy?
Tip 2887:Lze v AutoCADu pracovat s RAL paletami barev?
Tip 4140:Dávkový převod .SAT souborů do formátu .IPT.
Tip 5654:Přehled "feature code" Autodesk produktů pro FlexLM server.
Tip 1369:V jaké verzi AutoCADu byl zaveden určitý příkaz nebo proměnná?
Tip 849:Nefungující okno Vlastnosti (Žádný výběr).


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,477 sekund.