ARKANCE - globální Platinum partner Autodesk ARKANCE | KONTAKT - CZ | SK | EN | DE
Registrujte se na 22. ročník konference CADfórum 2025 - 30.9. Zámek Valeč.
Přes 119.000 registrovaných u nás, celkem 1.098.000 registrovaných (CZ+EN), přes 53.000 CAD/BIM bloků. Vyzkoušejte nový přesný Inženýrský kalkulátor a aktualizovaný Generátor čarových kódů.
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

?
CAD diskuze, rady, výměna zkušeností

CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion, 3ds Max, Vault a s dalšími CAD/BIM/PDM aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy ARKANCE (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.arkance-systems.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoMailová notifikace

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Seiner Zobrazit panel
CAD/BIM manager
CAD/BIM manager

Přihlášen: 01.říj.2004
Lokalita: ČR (PA)
Používám:
Mechanical 2017, Inventor 2017 a starší
Stav: Offline
Bodů: 1662
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Mailová notifikace
    Zasláno: 09.úno.2011 v 07:18

Mám nastavenou notifikaci z několika fór. Mám ale pocit, že notifikace mi funguje nějak náhodně. Někdy dostanu třeba až druhý nebo třetí příspěvek (např. dnes jsem k tématu "Autocad200i" dostal až 3. zprávu. Obávám se, že mi tak dost věcí uniká. Díval jsem se do spamů a tam nic není. Děje se to někomu také?

díky
Vítězslav Seiner

Chrudim
Zpět nahoru
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
ARKANCE

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Implementujeme řešení Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 21958
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 09.úno.2011 v 09:31
Vzhledem k tomu, že server CADforum rozesílá těchto notifikací až desetitisíce najednou (možná jste si všimli prodlevy po odeslání některých příspěvků), je mailserver nastaven jen na omezený počet pokusů o doručení. Pokud mailserver příjemce nepřijme e-mail napoprvé, většinou už e-mail nedorazí.
Pro spolehlivější informaci doporučujeme použít RSS kanály (oranžová ikonka nahoře) - na stránce Web odkazy najdete příklady jak nastavit RSS odběr jen některých diskusních fór. RSS kanály jde odebírat buď speciálními čtečkami (např. Feedreader) nebo přímo v MS Outlooku.
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - arkance.world
(podpora viz helpdesk.arkance-systems.cz)
Zpět nahoru
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
ARKANCE

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Implementujeme řešení Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 21958
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 09.úno.2011 v 21:36
Upravili jsme nastavení mail serveru a odesilatele notifikačních e-mailů. Spolehlivost by se měla zvýšit (nicméně RSS je pořád lepší cesta).
 
Notifikace jsou nyní odesílány jménem webmaster@cadstudio.cz - pokud používáte nějaké filtrace, upravte si je prosím.
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - arkance.world
(podpora viz helpdesk.arkance-systems.cz)
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 14178:Jak v ACC nastavit zvolenému členovi projektu e-mailové notifikace na změny projektu nebo složky?
Tip 14139:Jak vypnout e-mailové notifikace o nových verzích a aktualizacích Fusion projektů?
Tip 14658:Jak zjistit práva jednotlivých uživatelů a firem k jednotlivým složkám v ACC Docs?
Tip 12438:Jak zapnout notifikace změn v projektu v BIM 360 Docs.
Tip 10366:Autodesk CFD: notifikace dokončení simulace e-mailem nebo SMS
Tip 5799:Správný způsob předání DWG podkladů pro kooperanty.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,125 sekund.