Diskuzní fórum, poradna
?CAD diskuze, rady, výměna zkušeností

|
Odpovědět ![]() |
archiv |
Autor | |
Konstruktér RSS ![]() RSS roboti ![]() Robot Přihlášen: 24.úno.2011 Lokalita: ČR (Pha) Používám: Autodesk Stav: Offline Bodů: 114 |
![]() Zasláno: 15.čvc.2011 v 12:27 |
Autodesk to s webovými servisy pro sdílení návrhových dat zkouší už několik let. Po vývojových projektech Freewheel a ShareNow přichází QuickShare. A vypadá skutečně dobře.
Navzdory dobrému úmyslu mají podobné služby často jednu velkou potíž – je potřeba se v nich registrovat a pamatovat si přihlašovací údaje, což pro spoustu případných uživatelů staví nepřekonatelnou psychickou překážku. Právě aktuální Project QuickShare tuto bariéru boří. Funguje totiž podobně, jako jiné zavedené služby pro rychlé posílání a sdílení souborů přes internet. Je velmi jednoduchý, snadno použitelný, rychlý a nabízí přesně to, co od něj očekáváte. Umožní vám nahrát a odeslat data, a přitom je optimalizován pro práci s CAD soubory, takže poskytuje i potřebnou interaktivou při jejich prohlížení ve 2D i 3D.
Autoři aplikace doporučují používat ji v prohlížečích Google Chrome nebo Firefox 4 a vyšší. Funguje však také v Internet Exploreru od verze 9 a Safari od verze 5. Pracovat momentálně dokáže pouze se soubory ve formátech DWF a DWFx, ty však lze vytvořit takřka z jakéhokoliv grafického počítačového programu. Jako internetový prohlížeč, který si můžete pomocí „embed“ kódu integrovat také přímo do vašeho vlastního webu, QuickShare dokáže zobrazit i vícelisté dokumenty, podporuje hladiny a revizní značky. Abyste jej mohli využívat, nemusíte se nikam registrovat. Prostě otevřete web http://quickshare.labs.autodesk.com, nahrajete příslušný soubor a určíte, komu má být nasdílen, nebo kam má být připojen. To prostě musí fungovat.
Viz pokračování... |
|
Konstrukter.cz - časopis věnovaný CAx technologiím
|
|
![]() |
Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk
Odpovědět ![]() |
|
Přejít na fórum | Oprávnění fóra ![]() Nemůžete vytvářet nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru Nemůžete vymazávat vaše příspěvky v tomto fóru Nemůžete upravovat vaše příspěvky v tomto fóru Nemůžete vytvářet ankety v tomto fóru Nemůžete hlasovat v anketách v tomto fóru |
Stránka byla vygenerována za 0,176 sekund.