Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 9221 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoŽádost o doučování v 3ds max

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
vojta p. Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 02.říj.2011
Lokalita: ČR (MS)
Používám:
AutoCAD2008
Stav: Offline
Bodů: 1
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Žádost o doučování v 3ds max
    Zasláno: 02.říj.2011 v 21:24
Dobrý den,
Zajímám se o 3d programy. Rád bych se naučil pořádně 3ds max. Mám solidní základy v tomto programu. Rád bych se ale více zdokonalil. Můj případný školitel by měl být z Ostravy nebo jejího okolí. Já sám pocházím z Haťi u Hlučína. Pokud někdo pocházíte z těchto končin a chcete si něco přivydělat, můžete se mi ozvat na mobil:733544643 nebo:vojtechpaskuda@seznam.cz. Odměna dohodou.
Zpět nahoru
Biolit Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 09.bře.2007
Lokalita: ČR (MS)
Používám:
3dsmax
Stav: Offline
Bodů: 162
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 03.říj.2011 v 12:37
lepsi nez nejaky skolitel je zvolit si cil prace a ponorit se do toho. Vselijakych navodu na cokoliv je na netu spousta, obzvlast na Maxe. Pokud narazis na nejaky problem, zeptas se ve foru, kde se najde zcela urcite nekdo, kdo ti bude schopny efektivne odpovedet. Vysledek pak muzes prezentovat a urcite se ti dostane i nejake konstruktivni kritiky, ktera by te zas mela posunout dal. Cim si neprojdes s vlastni zkusenosti, to ti zadny ucitel do hlavy nenaleje. A mas to zadarmo. Vim o cem mluvim, protoze jsem si tim sam prosel i jako skolitel. 

Pokud to nebude adminum vadit, tak bych v tomto doporucil ceske diskuzni forum http://www.maxarea.com , ktere je na toto zamerena.
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 8912:VIPPo instalaci CAD aplikace vyskakuje okno s žádostí o připojení.
Tip 1951:Co to je 3ds max 4.3 - jde o další verzi 3D Studia?
Tip 8335:Program 3ds Max přestal pracovat (loading biped.dlc)
Tip 6840:Jak poznám nainstalovaný Service Pack v 3ds Max?
Tip 1774:Mohu použít P4 optimalizaci pro 3ds max i u procesorů AMD?
Tip 5160:Nelze otevřít DRF soubor v 3ds max.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,512 sekund.