Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 315 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoProblém s autocadem

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Mičkin Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 19.lis.2011
Lokalita: ČR (HK)
Používám:
Inventor11, Autocad 2011
Stav: Offline
Bodů: 3
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Problém s autocadem
    Zasláno: 05.led.2012 v 21:13
Ahoj mám problém s Autocadem Mechaniclem. (Mimochodem celý program má název Autocad Inventor Suite 2011)
Normálně jsem s ním pracoval, všechno je v pořátku, pak jsem ho ukončil. Stále se nic neděje :). Ale při příštím otevření se mi zdá jako jakoby se neotevřel mechanical, ale jenom Autocad, přitom klikám na ikonu Autocad Mechanical. To znamená že teď už tam nemám například Obsah, kde byl generátor hřídelů a tak, prostě je je jen základní očesaná verze, přitom nahoře mám napsáno Autocad Mechanical. A když kliknu na lištu tak by jsem měl mít navýběr z možností Autocad Mechanical a Autocad, není tam mám jen Autocad ( pro přiblížení jsem umístil na stránky obrázek  http://leteckaposta.cz/570938803 )
Na nic jsem neklikal, s ničím jsem si nehrál, stalo se to prostě až při příštím zapnutí.

Nevíte co s tím ?

Zpět nahoru
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
Arkance Systems

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Dodáváme produkty Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 21490
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 05.led.2012 v 22:06
Ověřte spouštěcí ikonku - zda spouští acad.exe se správným parametrem (profilem):
/p <<ACADMPP>>
Vladimír Michl (moderátor)
Arkance Systems s.r.o. - www.arkance-systems.cz
(podpora viz hd.cads.cz)
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 1735:Jak vepsat výměru plochy (nebo okótovat délku obloku nebo izolovat hladinu) v AutoCADu LT?
Tip 2107:Víte jak vypadala disketa AutoCADu 1.1?
Tip 1757:K čemu slouží funkce Aktualizace karet instalovaná s AutoCADem LT 2002?
Tip 482:Kde vzít HDI driver pro můj plotr?
Tip 5382:Je Internet Explorer 7 kompatibilní s AutoCADem?
Tip 1540:Havárie AutoCADu na počítačích se základní deskou ASUS P5A.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,711 sekund.