Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 10244 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoSestava ve stepu

 Odpovědět Odpovědět Stránka  <1234> archiv
Autor
Lestr Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel
Avatar

Přihlášen: 18.srp.2009
Lokalita: ČR (SČ)
Používám:
Inventor Pro 2022, Vault Pro 2022
Stav: Offline
Bodů: 409
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 22.úno.2012 v 09:45
tak model je vytvářen a exportován z programu ProEngineer ...... ten však nemá možnost exportu do SAT ..... a teď babo raď.....

Lestr
Autodesk Inventor Professional 2022
Autodesk Vault Professional 2022
Zpět nahoru
maiklss Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel
Avatar

Přihlášen: 08.říj.2008
Lokalita: ČR (VY)
Používám:
Inventor
Stav: Offline
Bodů: 1626
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 22.úno.2012 v 10:59
Tak zkuste vyžádat model  v  ProEngineeru a ten  by mel  být bez problémů  importovatelný  do  Inventoru,SolidWors a  možná  i  do SolidEdge
Zpět nahoru
Cheff Zobrazit panel
CAD/BIM manager
CAD/BIM manager

Přihlášen: 19.led.2006
Lokalita: Czech Republic
Používám:
Inv 2013 Pro (SP2 Upd6), AutoCAD 2013 (SP2)
Stav: Offline
Bodů: 970
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 22.úno.2012 v 11:04
Nevím, možná zkusit to prohnat SolidWorksem? - ten by ty plochy moh zvládnout lépe jak Inv, a pak uložit do SATu. Ale výsledek není zaručen - my jsme tak "konvertovali" sestavu o cca 3tisících dílech, ale též to nebyla žádná velká sláva...

Bohužel podobné chování (nemožnost práce) nám přišlo i u exportu z Inv do SATu a zpět (převod 2012 -> 2010).
Zpět nahoru
maiklss Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel
Avatar

Přihlášen: 08.říj.2008
Lokalita: ČR (VY)
Používám:
Inventor
Stav: Offline
Bodů: 1626
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 22.úno.2012 v 11:12
SolidWorks jsme zkousel taky nepomohlo:( ale třeba budete mit lepší postup.
Zpět nahoru
Rumisch Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 16.led.2005
Lokalita: Slovensko
Používám:
Inventor 2016
Stav: Offline
Bodů: 410
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 22.úno.2012 v 11:31
Stiahol som si ten diel, mal 38MB. Otvoril v INV.2012 sem tam mi to trhalo, ale dalo sa. Vyexportoval som ho znova ako SAT a objem dat narastol na 93MB. Otvoril v AutocatMechanical a ulozil do STEP a otvoril v INV. Po otvoreni ulozil. Objem dat klesol na 16MB. Uz sa to spravalo celkom "normalne".
Sposob je to troska komplikovany.
Peter Rumis

Inv.2018
Vault Professional 2018

Windows 7 Prof

CAD konstrukter

Rubble Master





Zpět nahoru
hoboj Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 22.led.2008
Lokalita: ČR (HK)
Používám:
NX; ProE; Creo; I13; AutoCAD2011, SurfCAM, EdgeCAM
Stav: Offline
Bodů: 811
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 22.úno.2012 v 11:44
Původně odeslal(a) Lestr Lestr napsal(a):

zkoušel jsem to poslat i klukovi co kreslí v Catii a ten step otevře v pohodě,ale při exportu to v Inventoru otevřu pořád stejně - tzn. mega povrchů . U nějakých malých součástí by to bylo i v pohodě,ale máme prostě velkou sestavu tvořenou z několika desítek dílů, i rozměrných s o mnoho větším počtem ploch a Inventor to prostě nezpracuje ......
 
jinak nechápu radu hoboje Smile , nejde o otevření stepu jako takového, to zvládáme LOL jde spíš o ten výsledek .......
 
Když koukám na Vaše obrázky, tak z toho usuzuji, že máte pořád otevřený ten step soubor a že pracujete s ním... S ním by jste ale neměl pracovat...
 
otevřel bych ten step a potom naimportování bych to uložil do inventoru a zkusil. Pokud by to nefungovalo, tak bych to znovu přeuložil do stepu... NE EXPORT . Uložit jako a vybrat step, protože jsem zažil, že export házel chybu a byl velký a pomalý a ani to kolikrát nešlo načíst v jiném SW a když se dalo uložit jako a vybrat se step, tak vše v pořádku bez žádných závad.
 
 
Vojtěch Visingr
Zpět nahoru
Lestr Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel
Avatar

Přihlášen: 18.srp.2009
Lokalita: ČR (SČ)
Používám:
Inventor Pro 2022, Vault Pro 2022
Stav: Offline
Bodů: 409
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 22.úno.2012 v 12:12
Původně odeslal(a) Rumisch Rumisch napsal(a):

Stiahol som si ten diel, mal 38MB. Otvoril v INV.2012 sem tam mi to trhalo, ale dalo sa. Vyexportoval som ho znova ako SAT a objem dat narastol na 93MB. Otvoril v AutocatMechanical a ulozil do STEP a otvoril v INV. Po otvoreni ulozil. Objem dat klesol na 16MB. Uz sa to spravalo celkom "normalne".
Sposob je to troska komplikovany.
tak i toto by nám možná pomohlo,ale ať dělám co dělám, tak ten SAT nemůžu otevřít v AutocadMechanicalu 2012, nepodporovaný formát .... šlo by mi otevřít jen dwg,dxf,dws,dwt ....

Lestr
Autodesk Inventor Professional 2022
Autodesk Vault Professional 2022
Zpět nahoru
Lestr Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel
Avatar

Přihlášen: 18.srp.2009
Lokalita: ČR (SČ)
Používám:
Inventor Pro 2022, Vault Pro 2022
Stav: Offline
Bodů: 409
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 22.úno.2012 v 12:16
Původně odeslal(a) hoboj hoboj napsal(a):

Původně odeslal(a) Lestr Lestr napsal(a):

zkoušel jsem to poslat i klukovi co kreslí v Catii a ten step otevře v pohodě,ale při exportu to v Inventoru otevřu pořád stejně - tzn. mega povrchů . U nějakých malých součástí by to bylo i v pohodě,ale máme prostě velkou sestavu tvořenou z několika desítek dílů, i rozměrných s o mnoho větším počtem ploch a Inventor to prostě nezpracuje ......
 
jinak nechápu radu hoboje Smile , nejde o otevření stepu jako takového, to zvládáme LOL jde spíš o ten výsledek .......
 
Když koukám na Vaše obrázky, tak z toho usuzuji, že máte pořád otevřený ten step soubor a že pracujete s ním... S ním by jste ale neměl pracovat...
 
otevřel bych ten step a potom naimportování bych to uložil do inventoru a zkusil. Pokud by to nefungovalo, tak bych to znovu přeuložil do stepu... NE EXPORT . Uložit jako a vybrat step, protože jsem zažil, že export házel chybu a byl velký a pomalý a ani to kolikrát nešlo načíst v jiném SW a když se dalo uložit jako a vybrat se step, tak vše v pořádku bez žádných závad.
 
 
 
nevím jak obrázky,ale máme v Inventoru otevřený model který byl vytvořen exportováním ze stepu. Stejně jako model 2000 který je v diskuzi možno stáhnout.
Ukládání bylo prováděno jako uložit jako , né pomocí export.
Problém je, že u modelu 2000 je práce jakštakš možná,ale v hlavní sestavě jsou větší díly a hlavně větší počet a sestava se při práci seká. Je to díky těm plochám. Ve výkonu PC to není, protože uplně jiné a složitější sestavy jsou ok.....

Lestr
Autodesk Inventor Professional 2022
Autodesk Vault Professional 2022
Zpět nahoru
Rumisch Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 16.led.2005
Lokalita: Slovensko
Používám:
Inventor 2016
Stav: Offline
Bodů: 410
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 22.úno.2012 v 12:46
Poslite e-mail. Preposlem Vam ten diel. Aspon hned zistite ci to ma cenu.
Peter Rumis

Inv.2018
Vault Professional 2018

Windows 7 Prof

CAD konstrukter

Rubble Master





Zpět nahoru
EuroTec Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 06.říj.2004
Lokalita: Czech Republic
Používám:
Inventor 2016
Stav: Offline
Bodů: 299
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 22.úno.2012 v 13:10
Také bych se přimlouval prohnat to přez nějaký Autocad. Momentálně ho nemám k dispozici, ale pokud si vzpomínám, tak je rozdíl otevřít v Autocadu a importovat do Autocadu - každé umí jiné formáty a mám pocit, že se to liší i jedná li se o holý Autocad, nebo Mechanical Destop. Kdysi dávno jsem s neutrálními formáty (step; sat; iges; apod) pokusy. Vím, že všechny šli nějakým zpusobem uložit jako 3d dwg, chovali se vždy trochu jinak (plohy; tělesa; drát) ale co je podstatné, jsem přesvědčen, že to byli úplně nové entyty nezávislé na originále.
Závěr: oteřít (importovat) v nějakém Autocadu a exportovat do nějakého formátu (zřejmě sat) - otevřít v inventoru. Je to krkolomné ale mohlo by to pomoci.
Milan Denk

EuroTec JKR
Zpět nahoru
pajo5 Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 05.říj.2004
Lokalita: Slovensko
Používám:
APDSU2015
Stav: Offline
Bodů: 119
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 22.úno.2012 v 22:56
Co tak poziadat dodavatela , aby potlacil vsetky zaverecne operacie na modeli - zaoblenia, zrazenia, ktore defacto nepotrebujete. A tym mozete usetrit kopec ploch a zmensit model.
Ten model co ste spristupnili, s nim sa da docela dobre manipulovat. Cela zostava bude asi ina kava.
 
Este skuste pouzit Mechanical Desktop, ten vedel surface trochu lepsie spracovavat.
 
 
Zpět nahoru
Lestr Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel
Avatar

Přihlášen: 18.srp.2009
Lokalita: ČR (SČ)
Používám:
Inventor Pro 2022, Vault Pro 2022
Stav: Offline
Bodů: 409
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 23.úno.2012 v 06:19
Tak jde oto, že autor má sestavu vymodelovánu v ProEngineeru. Určitě je nemožné aby jí jakkoliv upravoval pro export ve smyslu vymazání otvorů atd.... Pro něj je to práce navíc. Navíc by musel upravovat několik stovek dílů celkové sestavy ! To je prostě nereálné. Výsledkem by bylo stejné množství ploch, sice o pár tisíc méně a přesto i tak by dle mého u velké sestavy byl problém ......
 
Taky jde oto, že otevřít díl třeba ve Fusionu a upravit ho vymazáním hran zaoblení atd je taky možné,ale je tu zase ten problém s časem a upravením několika stovek ! dílů
 
 
 

Lestr
Autodesk Inventor Professional 2022
Autodesk Vault Professional 2022
Zpět nahoru
pajo5 Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 05.říj.2004
Lokalita: Slovensko
Používám:
APDSU2015
Stav: Offline
Bodů: 119
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 23.úno.2012 v 12:47
Původně odeslal(a) maiklss maiklss napsal(a):

A vyzkoušel jste použít ten program co jsem  vám  zaslal?

Mohol by som aj ja poprosit o zaslanie toho programu na odskusanie?
Zpět nahoru
pajo5 Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 05.říj.2004
Lokalita: Slovensko
Používám:
APDSU2015
Stav: Offline
Bodů: 119
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 23.úno.2012 v 12:55

Původně odeslal(a) Lestr Lestr napsal(a):

Tak jde oto, že autor má sestavu vymodelovánu v ProEngineeru. Určitě je nemožné aby jí jakkoliv upravoval pro export ve smyslu vymazání otvorů atd.... Pro něj je to práce navíc.

Zalezi, ci chce autor spolupracovat alebo nie. Ja ked nechcem, aby s mojou zostavou niekto manipuloval, tak zapnem tiez plnu funkcnost...
 
Myslim, si ze s takou to zostavou ma tazke problemy ProE.
Bolo by zaujimave na akej masinke na platforme Windows pracuje s takou zostavou...
Moje skusenosti su take, ze Inventor nemal problem robit zo zostavou, na ktorej si ProE vylamalo zuby - proste sa na nej nedalo robit.
 
Ludia , ktori robia v ProE si zaverecne operacie zdruzuju a pri normalnej praci vypinaju. Asi vedia preco. Dalej by pomohla skrupina, tu tiez pouzivaju v ProE na zjednodusenie zobrazovania.
Mozno keby ste prevadzali model priamo z ProE do INV dopadol by prevod lepsie a model by bol rychlejsi.
Je to o porovnani modelovania OBJEMOVEHO voci PLOSNEMU.
Zpět nahoru
Lestr Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel
Avatar

Přihlášen: 18.srp.2009
Lokalita: ČR (SČ)
Používám:
Inventor Pro 2022, Vault Pro 2022
Stav: Offline
Bodů: 409
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 23.úno.2012 v 15:19
Původně odeslal(a) pajo5 pajo5 napsal(a):

Původně odeslal(a) maiklss maiklss napsal(a):

A vyzkoušel jste použít ten program co jsem  vám  zaslal?

Mohol by som aj ja poprosit o zaslanie toho programu na odskusanie?
 
 
odkaz na model je v diskuzi Wink

Lestr
Autodesk Inventor Professional 2022
Autodesk Vault Professional 2022
Zpět nahoru
Lestr Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel
Avatar

Přihlášen: 18.srp.2009
Lokalita: ČR (SČ)
Používám:
Inventor Pro 2022, Vault Pro 2022
Stav: Offline
Bodů: 409
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 23.úno.2012 v 15:27
Původně odeslal(a) pajo5 pajo5 napsal(a):

Původně odeslal(a) Lestr Lestr napsal(a):

Tak jde oto, že autor má sestavu vymodelovánu v ProEngineeru. Určitě je nemožné aby jí jakkoliv upravoval pro export ve smyslu vymazání otvorů atd.... Pro něj je to práce navíc.

Zalezi, ci chce autor spolupracovat alebo nie. Ja ked nechcem, aby s mojou zostavou niekto manipuloval, tak zapnem tiez plnu funkcnost...
 
Myslim, si ze s takou to zostavou ma tazke problemy ProE.
Bolo by zaujimave na akej masinke na platforme Windows pracuje s takou zostavou...
Moje skusenosti su take, ze Inventor nemal problem robit zo zostavou, na ktorej si ProE vylamalo zuby - proste sa na nej nedalo robit.
 
Ludia , ktori robia v ProE si zaverecne operacie zdruzuju a pri normalnej praci vypinaju. Asi vedia preco. Dalej by pomohla skrupina, tu tiez pouzivaju v ProE na zjednodusenie zobrazovania.
Mozno keby ste prevadzali model priamo z ProE do INV dopadol by prevod lepsie a model by bol rychlejsi.
Je to o porovnani modelovania OBJEMOVEHO voci PLOSNEMU.
 
Nevím jestli jsem to z Vašeho příspěvku pochopil správně, ale je to přesně naopak. Sestava je dělaná v ProE ,převedená do formátu step . Já jí chci otevřít v Inventoru ale problém je právě s těmi plochami.
Nepochopil jsem to že když nechcete aby někdo manipuloval se sestavou tak zapnete plnou funkčnost ... tím přece svoje modely neochráníte pro další úpravu. Já nepotřebuji aby model měl detaily nutné pro výrobu jako jsou odlitky atd .. které jsou v ProE modelovány pomocí ploch. Mě stačí jen "skořápka" toho základního tvaru ...
oto jde.
Problém je, že modely které jsou vytvářené v těchto aplikacích pomocí ploch,exportované do mezinárodního souboru STEP nebo SAT jsou plné těch ploch.............. 
 
 
 

Lestr
Autodesk Inventor Professional 2022
Autodesk Vault Professional 2022
Zpět nahoru
pajo5 Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 05.říj.2004
Lokalita: Slovensko
Používám:
APDSU2015
Stav: Offline
Bodů: 119
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 23.úno.2012 v 21:49
Původně odeslal(a) Lestr Lestr napsal(a):

[
 
Nevím jestli jsem to z Vašeho příspěvku pochopil správně, ale je to přesně naopak. Sestava je dělaná v ProE ,převedená do formátu step . Já jí chci otevřít v Inventoru ale problém je právě s těmi plochami.
Nepochopil jsem to že když nechcete aby někdo manipuloval se sestavou tak zapnete plnou funkčnost ... tím přece svoje modely neochráníte pro další úpravu. Já nepotřebuji aby model měl detaily nutné pro výrobu jako jsou odlitky atd .. které jsou v ProE modelovány pomocí ploch. Mě stačí jen "skořápka" toho základního tvaru ...
oto jde.
Problém je, že modely které jsou vytvářené v těchto aplikacích pomocí ploch,exportované do mezinárodního souboru STEP nebo SAT jsou plné těch ploch.............. 
 
 
Neviem, ake mate moznosti. Ci by bol ochotny zadavatel vam poskytnut na prevod priamo subory Pro/e. Potom by ste mohli spravit priamy import Pro/E suborov do Inventoru 2012.
Nainstalujte si na jeden PC aj ProE aj INV2012. A tam si spravte prenos.
 
Pred ulozenim zostavy v Pro/E by som vypol zaoblenia, zrazenia - zaverecne operacie na suciastke./ napr. odliatky / Ak ich ale potrebujete ku svojej praci , tak ich tam budete musiet mat. Zvysi sa tak velkost suborov. Potom by som robil az exporty.
 
Dajte si poslat z ProE tu skorapku v stepu. Mozno to pomoze.
 
Nemyslim si, ze v ProE sa vo velkom modeluje pomocou ploch. Tam sa modeluje objemovo.
To len export urobi to mnozstvo ploch.
 
STEP a SAT su v podstate plochy bez historie vzniku.
Napr. kocka - to je 6 ploch, ktore ked zosijete v INV, urobite teleso s objemom.
A potom ich cez aplikaciu FR z autodesklabs mozete previest na skutocnu kocku - stvorec vytiahnuty do priestoru. Ta bude urcite rychlejsia ako tie plochy.
 
 
 
 
 
Zpět nahoru
Lestr Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel
Avatar

Přihlášen: 18.srp.2009
Lokalita: ČR (SČ)
Používám:
Inventor Pro 2022, Vault Pro 2022
Stav: Offline
Bodů: 409
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 24.úno.2012 v 06:23
Původně odeslal(a) pajo5 pajo5 napsal(a):

Původně odeslal(a) Lestr Lestr napsal(a):

[
 
Nevím jestli jsem to z Vašeho příspěvku pochopil správně, ale je to přesně naopak. Sestava je dělaná v ProE ,převedená do formátu step . Já jí chci otevřít v Inventoru ale problém je právě s těmi plochami.
Nepochopil jsem to že když nechcete aby někdo manipuloval se sestavou tak zapnete plnou funkčnost ... tím přece svoje modely neochráníte pro další úpravu. Já nepotřebuji aby model měl detaily nutné pro výrobu jako jsou odlitky atd .. které jsou v ProE modelovány pomocí ploch. Mě stačí jen "skořápka" toho základního tvaru ...
oto jde.
Problém je, že modely které jsou vytvářené v těchto aplikacích pomocí ploch,exportované do mezinárodního souboru STEP nebo SAT jsou plné těch ploch.............. 
 
 
Neviem, ake mate moznosti. Ci by bol ochotny zadavatel vam poskytnut na prevod priamo subory Pro/e. Potom by ste mohli spravit priamy import Pro/E suborov do Inventoru 2012.
Nainstalujte si na jeden PC aj ProE aj INV2012. A tam si spravte prenos.
 
Pred ulozenim zostavy v Pro/E by som vypol zaoblenia, zrazenia - zaverecne operacie na suciastke./ napr. odliatky / Ak ich ale potrebujete ku svojej praci , tak ich tam budete musiet mat. Zvysi sa tak velkost suborov. Potom by som robil az exporty.
 
Dajte si poslat z ProE tu skorapku v stepu. Mozno to pomoze.
 
Nemyslim si, ze v ProE sa vo velkom modeluje pomocou ploch. Tam sa modeluje objemovo.
To len export urobi to mnozstvo ploch.
 
STEP a SAT su v podstate plochy bez historie vzniku.
Napr. kocka - to je 6 ploch, ktore ked zosijete v INV, urobite teleso s objemom.
A potom ich cez aplikaciu FR z autodesklabs mozete previest na skutocnu kocku - stvorec vytiahnuty do priestoru. Ta bude urcite rychlejsia ako tie plochy.
 
 
 
 
 
 
 
 
Tak jde oto, že nikdo vám neposkytne soubory modelované přímo v modeláři. Jde o ochranu dat. Když nám i přes dobrou spolupráci zašlal soubory zaslal by nám stím i know how a to by musel být blázen. Já osobně bych třeba nikomu neposkytl velkou sestavu v iam právě kvůli těmto důvodům.
Žádná firma neposkytne modely přímo ve firemním formátu.
Co se instalace ProE na jiný počítač a vyzkoušení exportu týče tak to zní hezky :) nedokážu si ale představit, že ve firmách kvůli převodu dat mají zvlášť počítač na který instalují zakoupené drahé modeláře kvůli převodu. Jinak jste popsal to samé co v předešlých příspěvcích. I kdybych nainstaloval ProE kvůli přenosu, musel bych mít sestavu asm z ProE a tou sestavou bych se musel složitě prokousávat a upravovat každý díl .......  pro potřeby Inventoru.  A když jsou tyto problémy s převodem jak u Catie tak u ProE tak pochybuji, že taneto postup by kdokoliv aplikoval.
I tak ale díky za názor ...... ;)
 
 
 
 

Lestr
Autodesk Inventor Professional 2022
Autodesk Vault Professional 2022
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 8717:Jak ve výkresu zobrazit těžiště podsestavy?
Tip 10851:iLogic - jak ve výkresu zpracovat materiál a cestu součásti?
Tip 12043:VIPExport jednotlivých součástí sestavy do samostatných STEP souborů.
Tip 11550:iLogic: Spuštění externího procesu s parametry
Tip 9476:Ukládání DWG kopie IDW výkresu pojmenované podle revize.
Tip 2590:VIPSestava ze STEP formátu se mi načte do Inventoru jako jediná součást. Jak ji načíst jako sestavu?


 Odpovědět Odpovědět Stránka  <1234> archiv

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 2,508 sekund.