Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 12970 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoNová plocha

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Permonik Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 26.říj.2011
Lokalita: ČR (MS)
Používám:
Fusion 360, Inventor 2018 Prof., AutoCad 360
Stav: Offline
Bodů: 495
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Nová plocha
    Zasláno: 01.srp.2012 v 10:34
Zdravím, potřeboval bych poradit jak vytvořit novu plochu v Maxu. Jedna se o vytvořeni trojuhélníku mezi třemi body. Jediny způsob co vím je vytvoření nového nového plane a příchycení do objektu a dva body příchytit na jeden, ale zda se mi to zdlouhavé. Jedna se o importovaný objekt, na kterém upravuji pár ploch. Díky
Ing. Tomáš Mlčák - Digitální prototypování, Konstrukce strojů a zařízení, Fotogrammetrie, Vývoj pásových jednotek
Zpět nahoru
Biolit Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 09.bře.2007
Lokalita: ČR (MS)
Používám:
3dsmax
Stav: Offline
Bodů: 162
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 01.srp.2012 v 12:51
jestli to chapu dobre, tak asi nejrychlejsi je pomoci Spline->Line a zapnout Snap. Jednotlive body se pak budou rovnou prichytavat k tem importnutym a pak staci jen prevezt na editpoly nebo editmesh 
Zpět nahoru
be_em Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 06.úno.2006
Lokalita: Slovensko
Používám:
Používal som AutoCAD 2004, 3ds max7. Teraz AcadLT
Stav: Offline
Bodů: 865
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 01.srp.2012 v 13:39
A ak to dobre chápem ja tak ide o opravu importovaného objektu ktorý má chyby (diery) ... stačí previesť na edit poly a na plátanie tam je funkcií dosť.
Zpět nahoru
Permonik Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 26.říj.2011
Lokalita: ČR (MS)
Používám:
Fusion 360, Inventor 2018 Prof., AutoCad 360
Stav: Offline
Bodů: 495
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 01.srp.2012 v 14:41
Ano, chápe to dobře, jedna se o importovaný objekt s dírami. Na edit poly jsem to převed, ale dělál jsem s tím naposledy před 4 roky (v9) a během te doby se dost změnil (2012 Desing). A netuším, kterou funkci tam použit.....  Spline nemohu najít...

Edit: Už jsem na to asi příšel. Vyberu tři body a dam Cap Poly a plocha se vytvoři.


Upravil Permonik - 01.srp.2012 v 14:47
Ing. Tomáš Mlčák - Digitální prototypování, Konstrukce strojů a zařízení, Fotogrammetrie, Vývoj pásových jednotek
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 1406:Po upgrade AutoCADu 2000i na 2002 mám na ploše stále starou ikonu AutoCADu.
Tip 4957:Tabulka místností před vytvořením místností v modelu.
Tip 697:Jak v Mechanical Desktopu spočíst plochu povrchu jednotlivých součástí?
Tip 5052:Jak vypočíst celkovou cenu vzorcem ve výkazu výměr?
Tip 4642:Jak vytvořit v sestavě vazbu součásti na náčrt?
Tip 8483:Jak aplikovat materiál jen na určitou plochu objektu?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,490 sekund.