Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 8034 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoCanon BJW3000 problém s pamětí

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
karf Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 23.led.2005
Lokalita: Czech Republic
Stav: Offline
Bodů: 5
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Canon BJW3000 problém s pamětí
    Zasláno: 17.lis.2005 v 16:23
Dobrý den. Máme plotr canon bjw3000 a dost často se při tisku ze Solid edge v17 vyskytuje problém (zřejmě) s nedostatkem paměti plotru. Máme v něm základní 8MB modul a při tiscích větších výkresů (A2 - A0 s větší husotou čar) plotr hlásí over "flow memoty". Nějak mi ale toto hlášení neni jasné, když windows informují o velikosti tisku v rádu stovek kB. Běžně do 1MB a připadá mi, jako by plotr odmítal přijmout data větší než 1.25MB.
máte někdo s tímto plotrem zkušenosti nebo mi dokázal nějak poradit?
Ovladač používam GARO v 2.4, mam win xp sp1 profi a plotr je připojen přes lpt pot

děkuji
Zpět nahoru
jbalis Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 06.pro.2005
Lokalita: Slovensko
Stav: Offline
Bodů: 2
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 06.pro.2005 v 16:32

Práve sa rozhodujem zakúpiť BJW 3000 a chcel bysom poznať Váš názor na tento ploter. Zaujíma ma hospodárnosť prevádzky, možnosť použitia s OS Windows XP, lebo v základných údajoch nefiguruje. Na stránke Canon USA som našiel aj ovládač pre XP.

Čítam, že je BJW3000 je vhodný aj na architektonické vizualizácie.b Mne sa rozlíšenie pri farbe 360 x 360 dpi zdá málo. Už 7 rokov používam BJC 5500 (formát A2) s rovnakým rozlíšením a je to málo.

Na webových stránkach čítam doporučenie dokúpenia a rozšírenia pamäte o 2x32MB. Asi v tom bude Váš problém.

Dakujem za Vašu odpoveď

J.Bališ

 

 

jbalis
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 462:Problém s tiskem z AutoCADu na tiskárny/plotry Epson, Minolta, Brother, Encad, QMS, NEC, Mannesmann, Summagraphics, Houston Instruments, Texas Instruments, Acer, Alps, Apple, Bull, Calcomp, Canon, Citizen, Facit, Fujistu, Genicom, Hitachi, IBM, JDL, KIP, Kyocera, Lexmark, Mutoh, Numonics, OKI, Okidata, Olivetti, Panasonic, Roland, Seikosha, Sharp, Star, Tektronix, Toshiba, Versatec, Xerox, atd.
Tip 8119:VIPZrychlení startu systému po instalaci CAD aplikace či problém s texty.
Tip 1599:Chyba "Error 53" na tiskárně HP LaserJet 4.
Tip 5988:Řízení využití paměti RAM při vykreslování rastrových obrázků.
Tip 6876:MapGuide Enterprise s Oracle databází se mi zpomaluje.
Tip 7004:Možné problémy tisku rastrových obrázků.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,547 sekund.