Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 2386 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoOdinstalování Inventoru 2012

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Sharpcfc Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 25.zář.2012
Lokalita: ČR (ZL)
Používám:
ACADM 2012
Stav: Offline
Bodů: 30
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Odinstalování Inventoru 2012
    Zasláno: 09.kvě.2013 v 21:12
Dobrý den, odinstaloval jsem Autodesk Inventor Professional 2012 z ovládacích panelů, z počítače a i registrů. Když chci opětovně nainstalovat, tak to píše, že jazykový balíček je nainstalovaný.
Mám ikonu pro pro uninstall tool , kde bych vybral jazykový balíček, který bych následně odinstaloval, ale  ikona nezobrazuje je to totiž načtené do registrů někam hloubějí. Pak se chci ještě zeptat, jak správě zadat do příkazového řádku příakazy na odinstalačku.(Tady dávám screen: http://leteckaposta.cz/967637968). Protože při nové instalaci mě to odkazuje ať to ručně odinstaluji, že již je nainstalovaný jazykový balíček. Děkuji.
Zpět nahoru
amor414 Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 09.pro.2012
Lokalita: Slovensko
Používám:
Inventor 2012
Stav: Offline
Bodů: 27
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 09.kvě.2013 v 23:03
Ahoj. Skusil by som ist do nastavení a v moznostiach priecinka zaskrtnut moznost zobrazit skryte subory a potom to skusit vymazat rucne priamo z disku. Niektore SW nechavaju casti suborov na disku aj po odinstalovaní. 
Zpět nahoru
Sharpcfc Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 25.zář.2012
Lokalita: ČR (ZL)
Používám:
ACADM 2012
Stav: Offline
Bodů: 30
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 10.kvě.2013 v 16:49
Mám to zaškrknuté, díval jsem se na to. Už si s tím nevím rady, zkouším všechno co se dá...takže každá rada dobrá, jinak děkuji :)
Zpět nahoru
amor414 Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 09.pro.2012
Lokalita: Slovensko
Používám:
Inventor 2012
Stav: Offline
Bodů: 27
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 10.kvě.2013 v 16:59
Kedysi som mal podobny problem. Ked som mal este 2010-ku a cakal som na pridelenie skolskej licencie tak mi akurat skoncila skusobna doba. Skusal som to reinstalovat, vyhladavat vsetky skryte subory, menit datum ale nic nepomohlo, musel som preinstalovat cely OS aby som mohol dokoncit skolsky projekt.  Je to moznost aj ked drasticka LOL
Zpět nahoru
Sharpcfc Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 25.zář.2012
Lokalita: ČR (ZL)
Používám:
ACADM 2012
Stav: Offline
Bodů: 30
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 10.kvě.2013 v 19:46
Tak to přesně nechci no, všechno zálohovat, ale zkusím jen C přeinstalovat, snad  to vyjde =D
Zpět nahoru
amor414 Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 09.pro.2012
Lokalita: Slovensko
Používám:
Inventor 2012
Stav: Offline
Bodů: 27
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 10.kvě.2013 v 19:54
Ak uz sa chces pustit do toho tak v kazdom pripade pracuj len na jednotke kde mas ulozeny OS a programy. Nie je nutne formatovat cely HDD.  Wink

Upravil amor414 - 10.kvě.2013 v 19:58
Zpět nahoru
Sharpcfc Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 25.zář.2012
Lokalita: ČR (ZL)
Používám:
ACADM 2012
Stav: Offline
Bodů: 30
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 11.kvě.2013 v 18:10
To jsem měl taky v plánu :D
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 10851:iLogic - jak ve výkresu zpracovat materiál a cestu součásti?
Tip 5000:VIPError 25001. Neznámá chyba při odinstalování Autodesk Raster Design 2005/2006
Tip 9476:Ukládání DWG kopie IDW výkresu pojmenované podle revize.
Tip 8717:Jak ve výkresu zobrazit těžiště podsestavy?
Tip 9467:Automatické publikování schválených výkresů z Inventoru.
Tip 11550:iLogic: Spuštění externího procesu s parametry


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 1,063 sekund.