Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 9381 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenozoom ve vyrezu

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Kroupík Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 09.kvě.2005
Lokalita: Czech Republic
Stav: Offline
Bodů: 175
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: zoom ve vyrezu
    Zasláno: 08.pro.2005 v 12:22
Asi trosku hloupej dotaz, ale uz nekolikrat se mi stalo, ze se mi podarilo zoomovat vyrez az na celou obrazovku a jaksi nevim jak ho pak deaktivovat, kdyz v nem nemam zamcene meritko. Pak totiz zoom probiha ve ve vyrezu a ne v celem rozvrzeni. Proste neni kam kliknou aby se vyrez deaktivoval. Nemuzu prijit na to, jak to udelat, musela jsem dokonce vykresovy prostor vytvorit znovu
Kroupík
Zpět nahoru
Rostislav Říha Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 03.říj.2004
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
ACA 2010
Stav: Offline
Bodů: 1613
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 08.pro.2005 v 12:36

no, a takovýhle trápení ausgerechnet v adventním čase - soucítím s Vámi:)

Máte dvě možnosti:

1. zamknout výřez - jakmile vytvoříte výřez, který vypadá tak, jak chcete, tak si v jeho properties zaškrtněte, že je locked - potom bude jedno, zda zoomujete v papíru nebo ve výřezu, bude se Vám vždy měnit celý list, nikoli obsah výřezu - toto je správné řešení i z dalších důvodů...

2. dole na liště máte tlačítko (krajní vpravo) model/paper - až příště budete mít Vámi popisovaný problém, prostě na něj ťukněte:)

Rostislav Říha
Zpět nahoru
Kroupík Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 09.kvě.2005
Lokalita: Czech Republic
Stav: Offline
Bodů: 175
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 08.pro.2005 v 12:48

rada c.1 je naprosto spravna, nicmene v momente, ze na to zapomenu, uz je mi na nic

rada c.2, asi jsem slepa, ale tlacitko model/paper nevidim, nicmene jsem pri metode pokus omyl nasla tlacitko maximalizovat vyrez dole na liste ale uprostred a to muj problem resi!!! Takze diky!!!

Kroupík
Zpět nahoru
Mantlík Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 01.říj.2004
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
ACAD/Map/Civil R10-> 2022
Stav: Offline
Bodů: 2533
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 08.pro.2005 v 13:14

To nic, ono tlačítko je kousíček vlevo od toho, co jste uvedla. Jen tam není model/paper, ale přepíná se na buď model, nebo paper (případně český ekvivalent)

 

J. Mantlík

Zpět nahoru
Kroupík Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 09.kvě.2005
Lokalita: Czech Republic
Stav: Offline
Bodů: 175
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 08.pro.2005 v 13:23

Uz ho mam!

hledala jsem podle navodu v pravo dole a tam ho nemam!

Diky, diky, diky!

Kroupík
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 8816:Jak vložit objekt opakovaně, do všech rozvržení?
Tip 6443:Volba měřítka výřezu v AutoCADu verze 2009.
Tip 8658:Nedokumentovaná změna chování Zoom v AutoCADu 2013.
Tip 3138:Vztah Zoomu a příkazu Zpět.
Tip 9442:Nedokumentované nastavení: automatické zoom vše pro pohledy Inventoru
Tip 1983:Po příkazu Zoom All ve VoloView mám výkres namačkaný v levém dolním rohu pohledu.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,842 sekund.