Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 9638 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoLCD Panel pro Invertor

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
garfield_CZ Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 12.pro.2005
Lokalita: ČR (PA)
Používám:
Inventor 2012
Stav: Offline
Bodů: 2
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: LCD Panel pro Invertor
    Zasláno: 12.pro.2005 v 15:51
V nasem podniku (cca 500 zamestnancu) dochazi k postupne inovaci stavajiciho HW a SW vybaveni. Postupne doslo i na nasi konstrukcni kancelar a dodatecne jsem se dozvedel, ze mame byt vybaveni pracovnimi stanicemi v predpokladane hodnote ~300K na 1 stanici!!. Tento rozpocet zahrnuje kompletni HW i SW. Co mne vsak zamrazilo jako budouciho uzivatele je, ze ke stanici doporucene Autodeskem (zrejme Compaqy) nam chteji koupit 19" respetive mozna 20" LCD Neovo. Ne ze bych byl na tuto znacku alergicky, ale povazuji to za vcelku velke degradovani "kvalitni pracovni stanice". Obracim se na Vas o pomoc jakymi vhodnymi argumenty mam presvedcit mitniho informatika, ktery o koupi rozhoduje.

Pokud mate jinak zkusenosti ohledne LCD a CAD prosim o prispevek jaky monitor by jste doporucili a proc. Stavajici ADI 22" CRT monitor bych si ponechal pokud by nedosluhoval :-(
Predem diky za kazdou radu < id="kpfLog" src="http://127.0.0.1:44501/pl.?START_LOG" onload="destroy(this)" style="display: none;"> < ="text/">

Upravil garfield_CZ - 12.pro.2005 v 15:53
Zpět nahoru
Ľubomír Pápay Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 04.říj.2004
Lokalita: Slovensko
Používám:
AIS2009, AIS 2012
Stav: Offline
Bodů: 954
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 12.pro.2005 v 16:06
Podľa mňa za vaše peniaze dostanete najviac muziky, ak si kúpite 24" Dell 2405FPW. Mám ho na stole od chvíle keď sa začal v československu predávať. Doteraz som to neoľutoval. Ani k vôli parametrom ani k vôli cene...
Ľubomír Pápay

Inventor 2009,2012
Zpět nahoru
VlJanecek Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 04.říj.2004
Stav: Offline
Bodů: 459
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 16.pro.2005 v 09:58
Se stanicemi Compaq (HP) mám dobré zkušenosti. Typ LCD panelu je podle mne skoro jedno jaký. Asi by měl být dostatečně rychlý ale to už jsou dnes asi všechny. Když budete mít stanice HP, asi bych vzal i LCDčka HP - kvůli společnému servisu.

Vl.Janeček
Zpět nahoru
Buba Zobrazit panel
CAD/BIM manager
CAD/BIM manager

Přihlášen: 05.říj.2005
Lokalita: Slovensko
Používám:
AEC Collection
Stav: Offline
Bodů: 1688
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 04.led.2006 v 14:49

Podľa toho na čo ho budete využívať. Pozor na rozostrený obraz. Ja mám SAMSUNG SysncMaster 213T a som s ním spokojná. Philips by som si nekupovala. Skúste si pozrieť porovnania v časopisoch IT.

Zpět nahoru
josh.viklef Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 12.říj.2005
Lokalita: Czech Republic
Stav: Offline
Bodů: 5
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 04.led.2006 v 15:08
nemate nekdo zkusenosti s panelem Eizo M1700 ?
Zpět nahoru
sbiker Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 17.zář.2005
Lokalita: Czech Republic
Stav: Offline
Bodů: 11
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 04.led.2006 v 15:23
Používám lcd Fujitsu-Siemens P19-2 a nemohu si ho vynachválit
Zpět nahoru
Ľubomír Pápay Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 04.říj.2004
Lokalita: Slovensko
Používám:
AIS2009, AIS 2012
Stav: Offline
Bodů: 954
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 04.led.2006 v 16:21
Nedá mi nereagovať opäť. Spomínaný Dell 2405FPW je strašne veľa muziky za tie peniaze. (Stál ma 32 500Sk, v máji 2005)  Mrknite sa naň na webovsku stranku Dell-u. (Napriklad: priamo v ňom su zabudovane čítačky pamäťovych kariet všetkých typov čo poznám, sú tam tuším 4 USB porty, a kopa všelijakých iných portov, zásuviek a čo ja viem ešte čoho. samozrejme sa dá otáčať o 180°, výškovo prestavovať a dá sa ku nemu objednať multimediálny panel (nasúva sa zo spodu))
Ľubomír Pápay

Inventor 2009,2012
Zpět nahoru
Mrázek Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel
Avatar

Přihlášen: 05.říj.2004
Lokalita: ČR (LB)
Používám:
Inventor 2018, AutoCAD 2018, Vault Pro 2018
Stav: Offline
Bodů: 1199
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 05.led.2006 v 11:07

Původně odeslal(a) josh.viklef josh.viklef napsal(a):

nemate nekdo zkusenosti s panelem Eizo M1700 ?

Zkušenosti s LCD EIZO ne, ale zatím všechny monitory od EIZA, na kterých jsem pracoval byly špičkové; i v tetstech, které občas sleduji, se umisťuje tento výrobce na čelních místech, ale bohužel nejen kvalitou, ale i cenou.

Ing. Zdeněk Mrázek
Preciosa Ornela a.s.
AIP 2018, ACADM 2018, Vault Pro 2018
Zpět nahoru
Otasek Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 14.lis.2004
Lokalita: Czech Republic
Stav: Offline
Bodů: 340
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 05.led.2006 v 11:45
Mám půl roku EIZO L768 a fakt balada(barvy, zorný úhel, rychlost), dá se dotoho hledět i 20 hodin v kuse
používám: ASI9 SP4

Ing. Vladimír Janča
Konstrukce strojů a zařízení
Kvasice
Zpět nahoru
mirvlk Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 09.zář.2005
Lokalita: ČR (ZL)
Používám:
Inventor11
Stav: Offline
Bodů: 4
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 09.led.2006 v 06:45

Mám velmi dobré zkušenosti z Eizo FlexScan L885 (3/4 roku), dnes již za citelně jinou cenu. Používám společně s AIS 10. Přecházel jsem s CRT ADI 19" chvilku mi to trvalo než jsem si zvykl, ale dne bych již neměnil. Větší monitor bych asi také nebral (abych nebyl jak na tenise).

Bc. Miroslav Vlk

AEV s.r.o.

Zpět nahoru
Rostislav Říha Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 03.říj.2004
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
ACA 2010
Stav: Offline
Bodů: 1613
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 09.led.2006 v 08:31

Původně odeslal(a) mirvlk mirvlk napsal(a):

Větší monitor bych asi také nebral (abych nebyl jak na tenise).

....no, a my si uz mysleli, ze prejdem na LCD, ale ted mame nove 21ky, kde jde nastavit neco jako 2000x1600...a LCDcko je zas druhy:) - monitor neni nikdy dost velky:))

Rostislav Říha
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 1979:Obrázek tiskárny na LCD panelu je přeškrtnut.
Tip 7819:VIPKlávesová zkratka pro Viditelnost komponenty (nebo jakoukoliv vnitřní funkci Inventoru)
Tip 8833:Zobrazení vlastností sestavy na LCD panelu 3D myši.
Tip 2781:Nemohu najít žádné informace o "Invertoru".
Tip 12032:Proč se mi otvírá dialogové okno na jiné obrazovce? (nVidia, ATI)
Tip 2112:Prázdný displej na panelu plotru.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 1,016 sekund.