Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 8866 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenozobrazování ve vaultu

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
icezero79 Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér
Avatar

Přihlášen: 27.zář.2011
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
PDSU 2014 případně 2013 (mech+inv)
Stav: Offline
Bodů: 40
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: zobrazování ve vaultu
    Zasláno: 29.dub.2014 v 19:26
Zdravím všechny mám takový trošku záhadný dotaz

používáme vault 2014 a polední dobou se mi stává následující. jsme ve firmě rozděleni na dvě pracoviště podle lokalit, server s uložištěm je na jiném pracovišti než jsem já. Poslední dobou se mi stává, že zařadím výkres z Mechanicalu a ten se mi v náhledu ve Valtu objeví jako barevný - podle toho jaký barvy čar mám přiřazené pro jednotlivé vrstvy - někdy je v černobílém jako při tisku. 
Když dám tisk výkresu přímo z Vautlu provede se tisk v BW verzi i když je to na barevným plotteru (to je pro mě dobře samozřejmě) ale ty náhledy mě trošku vytáčí, i když na funkci to nemá vliv.
Podotýkám že se to ve většině případů stává mě který zařazuju z jiného místa než je server, ale nastavení máme všichni stejný. Šablona je společná pro celou firmu, plt soubory taky a běžně dáváme BW tisk.
nepotkali jste se někdo s podobným? napadlo mě jestli to nemůže být tím, že ve výkresové šabloně mám i list s rozvržením, ze kterýho si vault má načítat náhled a občas ho neudělám a tisknu přímo z modelu... ale není to pravidlo ten barevný náhled se objevuje i když mám rozvržení udělaný v BW verzi...

dík za případný nápady
Zpět nahoru
David Nejerál Zobrazit panel
Arkance Systems support
Arkance Systems support
Avatar
Arkance Systems

Přihlášen: 01.úno.2012
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
AutoCAD, Inventor, Vault
Stav: Offline
Bodů: 14
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 29.kvě.2014 v 15:41
Dobrý den,

náhledy jsou realizovány pomocí samostatných DWF souborů uložených ve Vaultu. Kvalitu těchto náhledů lze samostatně nastavit v klientovi v Nastavení uložiště -> Možnosti publikace.   
Zpět nahoru
icezero79 Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér
Avatar

Přihlášen: 27.zář.2011
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
PDSU 2014 případně 2013 (mech+inv)
Stav: Offline
Bodů: 40
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 03.čvc.2014 v 17:04
Děkuju za tip. My asi na problém přišli. Job procesor pro generování DWF používá nejspíš TrueView. problém je v tom že nám JobProcesor běží na stanici kterou používá vedoucí - takže pokud není v práci a dosahu sítě, a já zařadím soubor tak se mi náhled nezpracuje dokud a) nepřijde kolega do práce nebo b) nepustím si JobProcesor ze svýho kompu... a pak asi záleží na tom jaký styly vykreslování mám ve svým TrueView nastavený. Pokud tam není BW, tak se mi prostě náhled udělá barevně :D

tudíž nejjednodušší řešení bude vyčlenit jeden starší stroj na kterým necháme JobProcesor běžet nonstop hodit ho vedle serveru přes záložní zdroj a mělo by to už být v pohoděBig smile
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 6072:VIPVypnutí zobrazování ZIP souborů jako složek ve Windows.
Tip 3562:VIPJak nastavit zjednodušené zobrazování normalizovaných součástí Inventoru?
Tip 2880:VIPJak urychlit 3D zobrazování v AutoCADu 2004?
Tip 1334:Jak vypnout zobrazování vazeb při kótování?
Tip 3239:Snadné zjištění 3D souřadnice bodu ve výkresu.
Tip 5449:VIPTipy pro urychlení práce Direct3D v Inventoru 11.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,746 sekund.