ARKANCE - globální Platinum partner Autodesk ARKANCE | KONTAKT - CZ | SK | EN | DE
Již 10.000+ CAD tipů. Přes 118.500 registrovaných u nás, celkem 1.094.000 registrovaných (CZ+EN), přes 53.000 CAD/BIM bloků. Vyzkoušejte nový přesný Inženýrský kalkulátor. Kompletní příkazy AutoCADu a proměnné AutoCADu 2026.
Katalog CAD bloků
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

?
CAD diskuze, rady, výměna zkušeností

CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion, 3ds Max, Vault a s dalšími CAD/BIM/PDM aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy ARKANCE (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.arkance-systems.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoSherwin-Williams nabízí barvy pro Revit

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
CAD.cz RSS Zobrazit panel
RSS roboti
RSS roboti

Robot

Přihlášen: 23.úno.2011
Lokalita: ČR (JM)
Používám:
Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 191
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Sherwin-Williams nabízí barvy pro Revit
    Zasláno: 30.dub.2014 v 08:56

s-w revit-1418Na základě exkluzivní dohody nabídne Sherwin-Williams barvy pro Autodesk Revit. Profesionálové nyní budou v tomto softwaru mít přímý přístup do produktů a palet barev Sherwin-Williams, a vytvářet tak přesná renderovaná zobrazení místností. Autodesk Revit je software pro informační modelování staveb (BIM), využívaný architekty a projektanty budov pro fotorealistické zobrazení. Od nynějška je v něm nová funkce, Autodesk Material Library, umožňující právě výběry barevných technik a barev samotných přímo z katalogu do samotného návrhu.

Viz pokračování...

CAD.cz - časopis věnovaný CA technologiím
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 6071:VIPKonvertor odstínů RAL/Pantone na RGB.
Tip 13726:Jak přepnout Revit na tmavé prostředí?
Tip 5175:Model Revitu se mi zobrazuje jen šedivě.
Tip 14267:Jak nastavit barvu masky pozadí na DLEHLAD?
Tip 7497:Přenos definice klávesových zkratek do Revitu 2011.
Tip 11514:AutoCAD či Revit mi zobrazují nastavené barvy inverzně.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,133 sekund.