Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 7062 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoAutocad se začal sekat

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
lucason Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 23.čvc.2007
Používám:
AutoCAD2007, AutoCAD 2008
Stav: Offline
Bodů: 20
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Autocad se začal sekat
    Zasláno: 16.čvc.2014 v 12:36
Nedosáhnu na VIP tipy a jediný veřejný nepomohl.
Zpět nahoru
K.Pravda Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 07.led.2014
Lokalita: ČR (OL)
Používám:
Inventor
Stav: Offline
Bodů: 71
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 16.čvc.2014 v 12:30
Zkuste si příbuzné tipy, mně ty nastavení už kdysi pomohly. Může to dělat taky ta nadstavba.
Zpět nahoru
lucason Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 23.čvc.2007
Používám:
AutoCAD2007, AutoCAD 2008
Stav: Offline
Bodů: 20
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 16.čvc.2014 v 11:27
Dobrý den,
mám problém se sekavým a zaneprázdněným Autocadem např. při přejíždění kurzorem přes kóty, případně šrafy atd.
Mám vypnutý F12 (zkoušel jsme vypnout i všechny funkce a stále nic) a v sekci Hardwarová akcelerace je vše zapnuté a podporované. Chyba působí dojmem, že Autocad něco analyzuje. Tuto domněnku podporuje i viditelné větší zatížení hardwaru tímto programem v momentech "sekání".

Nalezl jsem staré již zamčené téma s podobným problém, kde byl důvodem pomalý hardware PC.

U mě se bohužel tato chyba vyskytla asi půl roku po instalaci a užívání, do té doby běžel počítač a kreslení naprosto plynule.

Autocad 2013 Architecture + Cadkon DT.

Děkuji.
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 6867:VIPPomalý, trhaný pohyb myši v okně AutoCADu - řešení.
Tip 7221:VIPPo instalaci Service Packu je práce v CAD aplikaci pomalá, trhaná.
Tip 9622:VIPNáhodné zasekávání AutoCADu, chyba WSCommCntr4.exe
Tip 7286:Zadrhávající kurzor v AutoCADu ve Windows 7/8/10.
Tip 497:AutoCAD nerespektuje nastavení složky, kde má otevírat soubory (Kde začít/Start in).
Tip 8360:Jak změnit typ čáry v AutoCADu 360 (WS)?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,695 sekund.