Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 14888 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřeno"Two entities are non coplanar"

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Jaro007 Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér
Avatar

Přihlášen: 15.dub.2014
Lokalita: Slovensko
Používám:
ACAD 2014, Revit 2014
Stav: Offline
Bodů: 32
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: "Two entities are non coplanar"
    Zasláno: 17.čvc.2014 v 16:49
Zdravím,

náhodou mi niekto nevie poradiť ako sa mám vysporiadať s problémom spojenie dvoch polyline čiar, pri ktorých mi vypisuje frázu "two entities are non coplanar" dva subjekty nie sú v jednej rovine. Zároveň skúšal som aj cez príkaz Flatten, čo mi síce pomohlo no rozhádzalo výkres. Evidentne má výkres aj nejaké čiary nad sebou, no neviem tie čiary dať cez UCS do jednej roviny, Z súradnica je 0,
elevation 0 zároveň osnapz 0

prosím o nejakú radu 

ďakujem 
s pozdravom
Zpět nahoru
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
Arkance Systems

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Dodáváme produkty Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 21434
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 17.čvc.2014 v 17:08
Buď jsou nakresleny v různých výškách nebo v různých USS. Flatten je dost destruktivní, to nedělejte. V nejhorším křivky retrasujte s uchopovacím režimem INTersection. Viz též tip 2247.
Vladimír Michl (moderátor)
Arkance Systems s.r.o. - www.arkance-systems.cz
(podpora viz hd.cads.cz)
Zpět nahoru
Jaro007 Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér
Avatar

Přihlášen: 15.dub.2014
Lokalita: Slovensko
Používám:
ACAD 2014, Revit 2014
Stav: Offline
Bodů: 32
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 17.čvc.2014 v 17:44
neviem, čím sa to mohlo stať ale mal som tam náložku xref zo zamerania, ale určite som robil v 2D, tak nechápem ako sa mi tam mohlo dostať, že som posunutý v Z súradnici.
Ok, teraz tie čiary sú nad sebou viem si nejako vysvietiť alebo zvýrazniť, ktoré čiary sú posunuté ??
Lebo, keď označím všetko, tak mi nezobrazí vo vlastnostiach súradnice ... 
s pozdravom
Zpět nahoru
johny Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 24.led.2006
Lokalita: ČR (JM)
Používám:
C3D 2022
Stav: Offline
Bodů: 1671
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 17.čvc.2014 v 18:16
Polylinie porozbíjet do primitivních entit, pak zkuste ten fllaten nebo jiné (http://www.cadcorner.ca/Lisp_Routines/flat.lsp) zkontrolovat oblouky (případně ručně dát ve vlastnostech z=0) a pak polylinie znovu hromadně pospojovat příkazem _join nebo _pedit... Všechno to provádět v WCS.


Upravil johny - 17.čvc.2014 v 22:12
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 2247:Příkaz ZAOBLI, SPOJ či PLOCHA hlásí "objekty nejsou koplanární".
Tip 170:net version cannot find licence
Tip 25:install two language versions of MDT on one PC
Tip 9376:VIPChyba zálohování Vaultu: Některé účastnické skupiny jsou nepřipojené
Tip 615:Jak zkopírovat z bloku nebo Xrefu jen některé entity?
Tip 198:impossible to open DWGs from CD-RW


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,797 sekund.