Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 7289 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoNelze spustit Inv 2015

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
honsa Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 30.zář.2004
Lokalita: Czech Republic
Používám:
Inventor Profesional 2013
Stav: Offline
Bodů: 103
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Nelze spustit Inv 2015
    Zasláno: 30.srp.2014 v 01:52
Dobrý den.
Nejde mi spustit Studentská verze Inventoru Professional 2015 CZ, kterou jsem nainstaloval včera v noci. Instalaci jsem nesledoval, protože byla zdlouhavá díky připojení Internetu přes Wi-fi. Ráno instalační panel zmizel a žádná chybová hláška se nevyskytovala. Vytvořil se jak zástupce na ploše tak v nabídce Start. (Notebook Windows 7 Professional, 64bitové a 8 GB paměti). V nabídce Start jsou zástupci 2 jeden jen na Inventor.exe a druhý ...Inventor.exe"/language=CSY. Poklepáním na toho druhého zástupce se objeví dotaz zda chci povolit změny v počítači spouštěným programem Ano/Ne. Ano i Ne Inventor nenastartuje. Neobjeví se žádná hláška prostě nic. Na notebooku úspěšně pracovaly Inv 2012 i 2013. Jediné co mohu spustit je DWG True View 2015.
Děkuji za případné rady Josef
Josef
Zpět nahoru
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
Arkance Systems

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Dodáváme produkty Autodesk
Stav: Online
Bodů: 21465
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 30.srp.2014 v 08:13
Příčin může být celá řada - např. poškozený instalační balíček, antivirus blokující část instalace, poškozená komponenta .Net, nekompatibilní grafika (resp. její driver), nedostatečná práva, hardwarová chyba... Více by asi bylo vidět v logu.
 
Pokud nechcete dělat reinstalaci (když tak raději použijte volbu "Browser Download", ne online instalaci "Install Now"), zkuste pomocí Regedit vymazat/přejmenovat větev HKCU\Software\Autodesk\Inventor\RegistryVersion19.0 a Inventor znovu spustit. Anebo spustit Inventor pod jiným Windows účtem.
Vladimír Michl (moderátor)
Arkance Systems s.r.o. - www.arkance-systems.cz
(podpora viz hd.cads.cz)
Zpět nahoru
honsa Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 30.zář.2004
Lokalita: Czech Republic
Používám:
Inventor Profesional 2013
Stav: Offline
Bodů: 103
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 31.srp.2014 v 02:47
Děkuji za rady.
Našel jsem INVPROSA2015ENUAdlm.log
v kterém se opakuje (pravděpododbně při každém spuštění Inventoru) tento text:
6380    2014/08/31    00:25:37    Reason=Fatal error
6380    2014/08/31    00:25:37    ComputerName=HONSA-PC
6380    2014/08/31    00:25:37    OS=6.1.7601.Service Pack 1
6380    2014/08/31    00:25:37    File=AdlmIntLicenseMgr.cpp,Line=1859
6380    2014/08/31    00:25:37    AdlmIntError=30 [Error loading the resource table]
Popravdě řečeno nevím co s tím.
Přejmenoval jsem HKCU\Software\Autodesk\Inventor\RegistryVersion19.0 To nepomohlo.
Chtěl jsem použít Browse Download, ale ten mě za bodem 3 na stránce http://www.autodesk.com/education/free-software/inventor-professional# nenabízí. Jen Download new nainstaloval jsem Autodesk Download manager ale nic se nestahuje a nakonec se objeví okno:

Přitom nechci stahovat metodou Install Now. Nebráním se odinstalování a zkusit novou instalaci.
Josef
Zpět nahoru
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
Arkance Systems

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Dodáváme produkty Autodesk
Stav: Online
Bodů: 21465
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 31.srp.2014 v 09:00
To opravdu vypadá, že neproběhla správně instalace (poškozený instalační balíček, nedostatečná práva, běžící antivir). Zkuste klasickou offline instalaci z instalačního balíčku - přímé odkazy ke stažení jsem vám poslal e-mailem (zrovna pro Inventor opravdu není volba Browser Download na stránce EDU nabízena).
Vladimír Michl (moderátor)
Arkance Systems s.r.o. - www.arkance-systems.cz
(podpora viz hd.cads.cz)
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 9467:Automatické publikování schválených výkresů z Inventoru.
Tip 11550:iLogic: Spuštění externího procesu s parametry
Tip 10875:VIPNajednou mi nejde spustit pronajatá licence Autodesk - příčiny a řešení.
Tip 10851:iLogic - jak ve výkresu zpracovat materiál a cestu součásti?
Tip 9476:Ukládání DWG kopie IDW výkresu pojmenované podle revize.
Tip 8717:Jak ve výkresu zobrazit těžiště podsestavy?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 1,348 sekund.