Děkujeme za účast na konferenci CADfórum 2025 - podívejte se na reportáž
Přes 119.900 registrovaných u nás, celkem 1.104.000 registrovaných (CZ+EN), přes 53.000 CAD/BIM bloků.
Vyzkoušejte nový přesný Inženýrský kalkulátor a
proměnné prostředí AutoCADu.
Diskuzní fórum, poradna
?CAD diskuze, rady, výměna zkušeností
Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion, 3ds Max, Vault a s dalšími CAD/BIM/PDM aplikacemi.
Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy ARKANCE (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.arkance-systems.cz
|
Odpovědět
|
archiv |
| Autor | |
CAD.cz RSS
RSS roboti
Robot Přihlášen: 23.úno.2011 Lokalita: ČR (JM) Používám: Autodesk Stav: Offline Bodů: 191 |
Téma: Autodesk již bere objednávky na 3D tiskárnu EmberZasláno: 05.pro.2014 v 08:55 |
|
Viz pokračování... |
|
|
CAD.cz - časopis věnovaný CA technologiím
|
|
![]() |
|
Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk
Odpovědět
|
|
| Přejít na fórum | Oprávnění fóra ![]() Nemůžete vytvářet nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru Nemůžete vymazávat vaše příspěvky v tomto fóru Nemůžete upravovat vaše příspěvky v tomto fóru Nemůžete vytvářet ankety v tomto fóru Nemůžete hlasovat v anketách v tomto fóru |
Stránka byla vygenerována za 0,469 sekund.




Autodesk již bere objednávky na 3D tiskárnu Ember
Možnosti tématu

Jak už jsme několikrát psali, Autodesk přichystal jak 3D tiskovou platformu Spark, tak svou vlastní 3D tiskárnu, pojmenovanou Ember (znamená to jak ženské jméno, tak žhavý uhlík). Ačkoliv ještě v srpnu Jeff Kowalski, technologický ředitel Autodesk, tvrdil, že se firma soustředí hlavně na platformu Sparks a 3D tiskárna je jen doplňkovým produktem, jenž má předvést schopnosti a možnosti platformy, nyní začal Autodesk přijímat objednávky na 3D tiskárnu Ember, a to prostřednictvím programu Ember Explorer.