Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 10564 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřeno2/3 nefunkčních programů po aktualizaci na win8.1

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Lukáš 27 Zobrazit panel
Nováček
Nováček
Avatar

Přihlášen: 07.pro.2014
Lokalita: ČR (JM)
Používám:
AutoCAD2015, Inventor2014, 3dsMax 2015
Stav: Offline
Bodů: 9
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: 2/3 nefunkčních programů po aktualizaci na win8.1
    Zasláno: 07.pro.2014 v 11:39
Dobrý den, mám delší dobu nainstalovaný studentský software AutoCAD 2015, Inventor 2014 a 3ds Max Design 2015. Po té co jsem několik měsíců odolával nabídce aktualizace na Win8.1, jsem si včera aktualizovat na tuto verzi a po spuštění mé rozpracované práce v AutoCADu jsem zjistil chybu, nedalo se ani pracovat (více viz obrázek), poté jsem vyzkoušel spustit Inventor a ten mi hlásí "Aplikace (oxc0000142) se nepodařilo správně spustit. Kliknutím na tlačítko OK aplikaci ukončete". Jediné co mi pracuje je 3ds Max design. Děkuji za pomoc

Připojené souboryraruploads/59948/Obrazek.rar

Zpět nahoru
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
Arkance Systems

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Dodáváme produkty Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 21434
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 08.pro.2014 v 09:33
Uvedené grafické artefakty jsou problém driveru vaší grafické karty, zřejmě v novém operačním systému není kompatibilní. Zkuste prosím driver aktualizovat. Chyba spuštění může být také způsobena driverem nebo jinými vlivy - viz:
Inventor pro Win8.1 bude potřeba asi aktualizovat na verzi 2015.
Vladimír Michl (moderátor)
Arkance Systems s.r.o. - www.arkance-systems.cz
(podpora viz hd.cads.cz)
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 9519:Nefunguje mi Inventor 2013, 2012 nebo 2011 po upgrade na Windows 8.1
Tip 9124:Změna barev prvků projektu po aktualizaci Windows 7/MSIE 10.
Tip 9504:Po upgradu na Windows 8.1 havaruje import CAD formátů do AutoCADu 2014.
Tip 5482:Existuje Subscription na více než 1 rok?
Tip 10404:Nefunkční ukládání ve vodařském rozšíření Hydrographs.
Tip 13993:Zubaté hrany v zobrazení Autodesk Fusion.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,719 sekund.