Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 7602 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoRENDROVÁNÍ

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
pohy Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 15.dub.2009
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
AutoCad2007
Stav: Offline
Bodů: 2
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: RENDROVÁNÍ
    Zasláno: 12.pro.2014 v 16:16
Zdravim, potřebuju nutně poradit. Domodeloval jsem v CADu 2013 projekt domu a po přiřazení materiálů z knihovny CADu mi to najednou rendruje jen černý pole a začal mi program neustále zamrzávat. Už jsem úplně v koncích a nevím co s tím osvětlení mam zapnuté jak bodové, tak sluneční světlo, polohu mam přiřazenou na Prahu a denní dobu na 12:00 hodin a stejně nic. Nevím esi to může být počítačem, že už to nepřechroupe, ale tak nemam žádnej starej krám, tak nevím, neměl by jste někdo nějakou radu? tento víkend to musim mít vyrendrovaný a připravený.

jinak, před přiřazením materiálů mi rendry šli absolutně normálně
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 10247:Nastavení parametrů rendrování v AutoCADu 2016.
Tip 11463:Jak v Inventoru vytvořit rychlou videoanimaci scény bez rendrování?
Tip 5257:Nastavení metody zpracování renderingu v AutoCADu.
Tip 7101:Render chyba: Následující obrázky rendrovaného vzhledu chybějí
Tip 5210:Nastavení parametrů Mental ray v AutoCADu 2007.
Tip 907:Jak vytvořit materiál "zrcadlo" pro rendrování v AutoCADu?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,438 sekund.