Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 17337 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoNetiskne se JPG

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
VVKOS Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 07.dub.2009
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
XXXX
Stav: Offline
Bodů: 8
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Netiskne se JPG
    Zasláno: 02.úno.2015 v 09:20
Dobrý den,
mam Cad 2014 ale dělali to i starší verze.  Když vložím jpg obrazek do rozvrření a potřebuji to vytisknout tak se nevytiskne i kdyz je v náhledu pro tisk zobrazený neví nekdo čím to může být. předpokládám že to je asi velikostí jpg. Menší jpg to tiske bez problému.
Zpět nahoru
zdrk Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 03.kvě.2007
Lokalita: ČR (KV)
Používám:
Začínám bojovat s AutoCad 2015 respektive BDS 2015
Stav: Offline
Bodů: 1790
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 02.úno.2015 v 09:58
Možná pomůže tip 7004 Možné problémy tisku rastrových obrázků..
Nebo v nastavení ovladače tiskárny zapnout - využít paměť PC tip 5520
Zpět nahoru
Firestone Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 09.úno.2009
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
AutoCAD 2016 LT
Stav: Offline
Bodů: 283
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 02.úno.2015 v 12:29
Zdravím, pro mě je to už taky letitý problém. Nenašel jsem prozatím žádné univerzální řešení. Teda krom toho, že si pomáhám tak, že si větší výkresy (např. A1 a výše) s velkým rastrovým podložením vytisknu jako PDF. To mně většinou pomohlo a podložená grafika se v PDF zobrazila a pak jsem to PDF vytiskl na plotr. Ale musel jsem použít jiný PDF SW -- s volně dostupným Adobe Reader se to taktéž nepovedlo. S Adobe Acrobat Pro to už klaplo. To taky netuším, co má ten Reader za omezení, nebo kde je přesně chyba.

Ale byl to případ takový, že se mně podařilo přímo z ACADu úlohu vytisknout, ale bez toho podložení. Vše tam bylo, ale podložení ne. Proto jsem to pak začal kombinovat s tím mezikrokem do PDF. Ale tisk proběhl -- žádné problémy s přetečením paměti, nebo nějakou errorovou hláškou jsem nezaznamenal. ACAD se tvářil, že vše proběhlo v pořádku.
Řešil jsem to v tomto tématu -- http://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=14443&KW=&title=netiskne-podlozenou-mapu-tiff
Ještě občas pomohlo následující (ale ne vždy):
- zapnout vykreslování průhlednosti před tiskem (v dialogovém okně tisk. úlohy ACADu)
- tisk před Autodesk DWG TrueView (mám u sebe poznámku, že se to povedlo s verzí 2013, u novější nevím, už jsem to od té doby nepoužil)


Upravil Firestone - 02.úno.2015 v 12:36
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 503:HP DeskJet netiskne česky některé znaky.
Tip 502:HP LaserJet netiskne česky některé znaky.
Tip 2558:VIPTisk velkého výkresu na DesignJet 500/800/5x00 skončí chybou.
Tip 13215:Civil mi netiskne vrstevnice nebo potrubní sítě.
Tip 8908:AutoCAD ecscad 2013 nezobrazuje logo v razítku.
Tip 2357:Problém s tiskem PLT souboru připraveného pro DesignJet 500.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,859 sekund.