Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 15549 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoPriečle obvodového plášťa

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
bielko Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 07.lis.2009
Lokalita: Slovensko
Používám:
Autocad, Revit 2011
Stav: Offline
Bodů: 502
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Priečle obvodového plášťa
    Zasláno: 27.úno.2015 v 13:24
Príjemný deň. Stiahol som si obvodový plášť Schueco a keď som ho otvoril a dal "Prenos projektových standartu" zo suboru Schueco do mojho projektu, prenieslo mi iba niektoré priečle, obvodové mi nechce preniesť. 
Neviete mi poradiť v čom je problém? Viem aj iným spôsobom tie priečle preniesť do môjho projektu?
ďakujem
Zpět nahoru
Peter Jirat Zobrazit panel
CAD/BIM manager
CAD/BIM manager
Avatar

Přihlášen: 04.říj.2004
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
ACAD ->2021, Revit ->2022
Stav: Offline
Bodů: 3927
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 27.úno.2015 v 13:48
Nejsou ty vnější jiná kategorie např. obecný model? Jinak by mělo fungovat vybrat celou stěnu a copy/paste do nového projektu.
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 13955:U některých oken obvodového pláště se mi v řezu nezobrazuje rám ani sklo.
Tip 6003:Zešikmený obvodový plášť v Revitu.
Tip 10672:Tipy pro výběr panelů obvodového pláště v Revitu.
Tip 11975:Revit - společný výkaz obvodového pláště
Tip 8143:Revit chyba: Čára je příliš krátká
Tip 10851:iLogic - jak ve výkresu zpracovat materiál a cestu součásti?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,328 sekund.