Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 5925 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenozobrazení panelů na liště

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
xJanik Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 10.říj.2008
Lokalita: ČR (PA)
Používám:
AutoCad 2024, Civil 3D 2023
Stav: Offline
Bodů: 85
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: zobrazení panelů na liště
    Zasláno: 20.kvě.2015 v 13:02
Dobrý den, nevíte jak nastavit, aby se mi všechny otevřené dwg zobrazovali dole na liště (každý výkres měl svůj panel)? Teď se mi sice otevírají pouze v jedné aplikaci (což je dobře), ale přepínat je musím v okně cadu. A také prosím, kde uložím změny nastavení pracovního prostoru, pokaždé když otevřu aplikaci, nastavení zmizí.
Mám Autocad 2008LT a Win Vista (mám Visty nově a docela v nich tápu, takže prosím na mě pomalu :) )
Děkuji za odpověď
Zpět nahoru
vbehun Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel
Avatar

Přihlášen: 04.říj.2004
Lokalita: ČR (ZL)
Používám:
Autocad R10 >> Autocad 2022 / altern. QCad Prof.
Stav: Offline
Bodů: 1221
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 20.kvě.2015 v 13:10
TASKBAR
PANELNÁSTROJŮ (což není nejšťastnější překlad ...)*

Řídí, zda se několik otevřených výkresů zobrazí na panelu úloh systému Windows samostatně nebo ve skupině.
Určuje, jak hlavní panel systému Windows zobrazuje více výkresů.
Pokud výkresy chcete zobrazovat samostatně, zadejte hodnotu 1 (výchozí hodnota pro systém Windows 7). Pokud chcete zobrazit obrázek s náhledem jednotlivých otevřených výkresů, přesuňte kurzor myši nad příslušné tlačítko na hlavním panelu.

Chcete-li na hlavním panelu systému Windows zobrazit pouze název aktuálního výkresu, zadejte 0.
---
Nešťastný překlad proto, že
1) "bar" není panel, ale pruh, v tomto případě pruh nástrojů OS Windows
2) v Autocadu existuje ještě další příkaz NPanel (_ToolBar), který se týká panelu nástrojů AutoCadu



Upravil vbehun - 21.kvě.2015 v 07:58
=^..^=
Zpět nahoru
xJanik Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 10.říj.2008
Lokalita: ČR (PA)
Používám:
AutoCad 2024, Civil 3D 2023
Stav: Offline
Bodů: 85
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 20.kvě.2015 v 13:16
super, funguje, děkuji :) a to uložení změn pracovního prostoru jsem už našla....
děkuji
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 10446:Jak obnovit navigační panel pod kostkou ViewCube?
Tip 13383:Zobrazení panelů nástrojů v Civil 3D.
Tip 6743:Jak obnovit omylem zavřený prohlížeč stromu sestavy Inventoru?
Tip 3705:Pravoúhlé pole v Revitu.
Tip 6715:Jak zobrazit panel nástrojů textového editoru?
Tip 4595:Při zapnutí Revit-stínů mám 3D pohled celý ve stínu.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,672 sekund.