Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 6210 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoZrcadlení komponentů v sestavě Invento

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
valík Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 01.říj.2004
Lokalita: ČR (ÚL)
Používám:
AIS 9 CZ, ACAD Mechanical 2009
Stav: Offline
Bodů: 82
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Zrcadlení komponentů v sestavě Invento
    Zasláno: 17.úno.2006 v 08:50

Již delší dobu a poslední čas obzvláště mne obtěžuje toto :

při zrcadlení komponentů v sestavě se po úmorném čekání na odezvu příkazu objevuje toto varování  - Není místo pro přidání haldy vstupního seznamu. Poradil by mi někdo zkušený? Prakticky totiž je pro mne tento příkaz nepoužitelný (zrcadlit komponenty). Takže po několika minutách čekání se neprovede nic než storno příkazu. Nemá na to vliv ani rozsáhlost sestavy - počet prvků. Navíc - toto zrcadlení není totiž to známé z AutoCadu, ale provede se jakési zrcadlení nebo spíše kopie prvku s otočením přes rovinu zrcadlení. Nerozumím, jak je toto myšleno, přičemž nápověda mluví vcelku jasně. No nic, děkuji za případné náměty.

Inventor 9 Series

Win XP Prof.

valík
Zpět nahoru
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
Arkance Systems

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Dodáváme produkty Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 21471
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 17.úno.2006 v 09:18
V Inventoru 9 řešil chyby tohoto typu Service Pack 2. Ale podle našich záznamů verze 9 ještě takovéto znění varování neobsahovala.
Můžete to také být jen prostě nedostatek paměti.
Vladimír Michl (moderátor)
Arkance Systems s.r.o. - www.arkance-systems.cz
(podpora viz hd.cads.cz)
Zpět nahoru
feri Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 08.úno.2006
Lokalita: Czech Republic
Používám:
AI 9
Stav: Offline
Bodů: 7
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 21.úno.2006 v 23:03
nedávno jsem řešil umístění krakorcových nosníků. Po umístění prvního jsem v sestavě použil funkci "pole komponentů" kde lze zvolit kruhové nebo rovné pole, po označení trajektorie(směru umístění komponentů)napsání hodnoty rozteče a počtu přidávaných komponentů stačí potom označit požadovaný komponent který se má přidat do pole a tyto se potom automaticky přidají. Nic se neotáčí orientace zůstává jako u originálu.
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 8607:Zrcadlení normalizovaných součástí v Inventoru.
Tip 12439:Zrcadlené (symetrické) součásti a komponenty sestav Inventoru - postup.
Tip 8717:Jak ve výkresu zobrazit těžiště podsestavy?
Tip 2518:Jak ozrcadlit sestavu nebo podsestavu v MDT?
Tip 8766:Jak změnit všechny buňky tabulky kusovníku na nestatické?
Tip 10851:iLogic - jak ve výkresu zpracovat materiál a cestu součásti?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,480 sekund.