Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 17495 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoAutoCAD2014 pro studenta download

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
TomPrumka Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 12.říj.2015
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
AutoCAD2014 student verze
Stav: Offline
Bodů: 3
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: AutoCAD2014 pro studenta download
    Zasláno: 12.říj.2015 v 13:35
Dobrý den, marně hledám link na stáhnutí studentské verze AutoCAD2014. Mám PC s XP a pokud se přihlásím pod heslem co jsem dostal ve škole, tak je mi nabídnuta poslední verze AutoCAD, která ovšem XP již nepodporuje. Hledal jsem link na studentskou verzi 2014, ale stáhne se mi jen anglická Trial verze na 30dní. Poradí někdo? Děkuji. Tom
Zpět nahoru
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
Arkance Systems

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Dodáváme produkty Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 21434
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 12.říj.2015 v 13:45
Bohužel takto stará verze AutoCADu již není nabízena. Také podpora Windows XP (uvedeného před 15 lety) už skončila na jaře 2014.
Vladimír Michl (moderátor)
Arkance Systems s.r.o. - www.arkance-systems.cz
(podpora viz hd.cads.cz)
Zpět nahoru
TomPrumka Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 12.říj.2015
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
AutoCAD2014 student verze
Stav: Offline
Bodů: 3
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 12.říj.2015 v 13:56
Mě nejde o podporu i když rady asi také budu potřebovat při řešení úkolů - učení se práce s AutoCAD. Prostě mám k dispozici PC s OS XP. Trial verzi AutoCAD2014 jsem stáhnul z ofiko stránek, takže předpokládám, že někde bude i ta studenstká verze, jen jsem už ztratil celý víkend hledáním. Proto jsem se obrátil na toto fórum. Rada kup si nové PC mě nepomůže vyřešit školní práce - úkoly. Chtěl jsem na to jít ofiko, když jsme dostaly přístupové údaje ve škole, ale asi se budu muset poohlédnout po hlubinách netu.
Zpět nahoru
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
Arkance Systems

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Dodáváme produkty Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 21434
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 12.říj.2015 v 14:21
Moment vlastně (už jsem nějak o verzi napřed...) - 2014 je jen 3 verze zpátky, takže na studentském portálu by měla být i nadále k dispozici ke stažení, včetně licenčních údajů. Jaký link jste dostal ve škole? Je jediný oficiální - students.autodesk.com
Vladimír Michl (moderátor)
Arkance Systems s.r.o. - www.arkance-systems.cz
(podpora viz hd.cads.cz)
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 6298:Bezplatný download - AutoCAD, Inventor, Revit, Civil 3D zdarma.
Tip 11216:Kdo je považován za "studenta" nebo "školu" s nárokem na bezplatnou licenci CAD software Autodesk?
Tip 7420:Jak se zaregistrovat jako student, když nemám školní email adresu?
Tip 4486:Jaký je rozdíl mezi školní a studentskou licencí programu?
Tip 13001:Využití cloud kreditů pro rendering ze studentských licencí Autodesk.
Tip 11307:Na jaký počítač si mohu nainstalovat bezplatný školní nebo studentský AutoCAD, Inventor, Revit?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 1,070 sekund.