Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 11098 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoNeviditelná podsestava

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Jan Jirásek Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 15.pro.2010
Lokalita: ČR (ÚL)
Používám:
Civil 3D 2023
Stav: Offline
Bodů: 275
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Neviditelná podsestava
    Zasláno: 15.lis.2015 v 09:15
Zdravím, potřeboval bych zjistit, proč se mi podsestava ve VPR nezobrazuje. Mám vlastní podsestavu,  kterou jsem si naimportoval do Civilu běžícího pod Win 10. Když vytvořím VPR a podsestavu vložím tak, jak je nadefinovaná (s výchozími hodnotami), pak se zobrazí normálně. Pokud ovšem změním nějakou hodnotu (např. výšku, šířku nebo sklon), podsestava zmizí a zobrazí se pouze dva červené body. Zajímavé ale je, že i když není vidět, chybu mi to nehlásí a dokonce se koridor překreslí dle nově zadaných parametrů. Na přiložených obrázcích je podsestava po vložení a po změně parametrů. Napadá vás v čem může být problém? Díky.
 

Připojené náhledyPřihlaste se pro zobrazení plné verze - 29643/1a.png Přihlaste se pro zobrazení plné verze - 29643/2a.png

Zpět nahoru
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
Arkance Systems

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Dodáváme produkty Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 21434
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 15.lis.2015 v 10:14
To vypadá na problém grafiky - jakou máte grafickou kartu?
 
Jinak Civil 3D 2016 je kompatibilní s Win10 až po instalaci SP1 (pro rodinu AutoCAD 2016) a po instalaci Windows Update hotfixů Microsoftu.
Vladimír Michl (moderátor)
Arkance Systems s.r.o. - www.arkance-systems.cz
(podpora viz hd.cads.cz)
Zpět nahoru
Jan Jirásek Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 15.pro.2010
Lokalita: ČR (ÚL)
Používám:
Civil 3D 2023
Stav: Offline
Bodů: 275
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 15.lis.2015 v 10:19
Hmmm, myslím, že vše mám nainstalované. Žádná dostupná aktualizace není k dispozici, a to jak pro Civil, tak pro Win. Manager ADesku mi nabízí pouze doplňky, v popisu Civilu mám verzi .... 2016 SP1.0.  
Zpět nahoru
Jan Jirásek Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 15.pro.2010
Lokalita: ČR (ÚL)
Používám:
Civil 3D 2023
Stav: Offline
Bodů: 275
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 15.lis.2015 v 10:22
 NVIDIA Quadro 3000 M, neřekl bych, že to bude grafikou, podsestavu jsem zkoušel i na Win 7 (sice na jiné sestavě), a tam to běželo v pohodě ... navíc, je to první problém, jehož příčinou by bal špatná grafika ...
Zpět nahoru
martinfolber Zobrazit panel
Arkance Systems support
Arkance Systems support

Přihlášen: 26.dub.2007
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
AutoCAD Civil 3D
Stav: Offline
Bodů: 1642
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 15.lis.2015 v 21:22
Zdravím Vás,
to nebude problém grafiky. Podobný problém se vyskytuje, když se ve výkresu nebo v registrech poškodí záznam nebo jméno importované podsestavy ze SACu. Osvědčilo se mi podsestavu v SACu přejmenovat, importovat znovu...a teprve potom vložit do VPR.
Martin Folber
Zpět nahoru
Jan Jirásek Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 15.pro.2010
Lokalita: ČR (ÚL)
Používám:
Civil 3D 2023
Stav: Offline
Bodů: 275
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 15.lis.2015 v 21:31
Taktéž zdravím, vyzkouším a dám vědět.
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 11284:VIPSynchronizace kusovníků - zkopírování stejných čísel pozic do podsestav (iLogic).
Tip 9969:VIPJak jednoduše vypnout pracovní roviny v celé struktuře sestavy Inventoru?
Tip 3945:VIPNěkteré součásti sestavy chybějí ve výkresovém pohledu Inventoru.
Tip 2277:VIPJak nastavit automaticky přerušovanou čáru pro skryté hrany z příkazu SOLPROF?
Tip 1692:VIPProč zakrývá jeden výřez výkresového prostoru obsah jiného výřezu?
Tip 749:Jak vytvořit DWF soubor se skrytými neviditelnými hranami?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,688 sekund.